Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

z jednej strony siedzi niżej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zawiecha 1BE. Wymieniłem sprężyny tylne, ta sama klasa wagowa co była wcześniej. Z prawej strony siedział 1cm niżej , dalej pozostała ta różnica :kwasny: gdzie szukać problemu?

Opublikowano

gumy pod czy nad spreżynami w porządku? Może to ich wina bo jedna jest bardziej "wygnieciona" i siada sprężyna niżej i odrazu całe auto....

Opublikowano
  • Autor

te pod sprężynami nie były w ogóle zniszczone a nad sprężynami żadnej gumy nie widziałem, może została i nie wyszła ze sprężyna choć nie wiem czy jest taka możliwość...

Opublikowano

nad sprężyną musi być guma i nie wiem jak jej nie za uwarzyłeś,z reszto co tu pisać sprężyna by wypadła :grin:

sprawdz górne gumy

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wszystko wygląda ok, gumy pod jak i nad sprężyną nie wyglądają na zniszczone a auto gołym okiem widać stoi z jednej strony niżej :kwasny: dziwna sprawa bo tam przecież raczej nic więcej nie ma co może odpowiadać za taki stan

Opublikowano

centymetr to nie dużo, może masz pełny bak :) ?

Opublikowano

auto stoi równo ?

Opublikowano
  • Autor
centymetr to nie dużo, może masz pełny bak :) ?

raczej odwrotnie :naughty:

Opublikowano

Sprężyny kupiłeś z jednego auta?

Opublikowano
  • Autor
auto stoi równo ?

stoi na równym podłożu i wtedy dokonuje pomiaru

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

Sprężyny kupiłeś z jednego auta?

tak, udało mi się wyrwać oryginał 1BE w tej samej klasie wagowej

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

teraz trochę liczb żeby wszystko było jasne :wink: pomiar lewej tylnej strony - od podłoża do górnej krawędzi felgi 510mm , od podłoża do rantu błotnika 655mm, pomiar prawej tylnej strony - od podłoża do górnej krawędzi felgi 510mm , od podłoża do rantu błotnika 645mm .

---------- Post dopisany 11-05-2013 at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2013 at 23:09 ----------

nikt nie pomoże? :jerk:

Opublikowano

takie pytanko jak kupiłeś auto to ta wada już była?

bo może po jakimś dzwonie jest,takie coś mi się nasuwa na myśl skoro wsio niby ok.?

Opublikowano
  • Autor

przy zakupie nawet tego nie zauważyłem no ale gdzie ten centymetr się podział? gdzie go szukać? :decayed: sprężyny ok, amory ok. Coś może być krzywe ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.