Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 A4] 2.4 V6 Srebrny pocisk :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Chciałbym się pochwalić moim nowym nabytkiem jakim jest Audi A4 z końcówki 97 roku. Autko przyciągnięte z Niemiec jakieś 3 miesiące temu, przebieg 190 tysięcy, stan ogólnie bardzo dobry, nie jest zamęczone i w dziwny sposób przetuningowane :P

Dobre wyposażenie jak na ten rocznik - jest w zasadzie wszystko co powinno w nim być :)

W tym momencie jest to raczej seria; z tego co planuję zmienić to na pewno audio, bo seryjne głośniki wrażenia na mnie nie zrobiły. Później zapewne przednie lampy i kierunki.

Jest to moje pierwsze Audi ale już wiem, że w tym silniku się zakochałem :D

201304170074.th.jpg

201304170073.th.jpg

201304170072.th.JPG

201304170068.th.jpg

201304170075.th.jpg

201304170076.th.jpg

201304170069.th.jpg

Opublikowano

Całkiem ładna. Ja bym wywalił te ledy tylko bo szpecą. Sam kiedyś miałem i bez jest o wiele lepiej.

Opublikowano

omg jaki lipny silnik:decayed::grin: żartuje

jakieś palny?

zdjąłbym ten spojlerek z klapy

Opublikowano

Przyjemny silnik :wink:

Opublikowano
  • Autor

Spojlerek to oryginał niemiecki więc zostaje :) a co do planów to na razie kosmetyka, a później się zobaczy :)

Opublikowano

fajna sztuka :kox:

Opublikowano
Spojlerek to oryginał niemiecki więc zostaje :) a co do planów to na razie kosmetyka, a później się zobaczy :)

:facepalm: a jak by ktoś w niemcowni daylighty i brewki zamontował to też byś jeźździł? No bo przeca to ori niemieckie z bazaru:grin:

Opublikowano
  • Autor
:facepalm: a jak by ktoś w niemcowni daylighty i brewki zamontował to też byś jeźździł? No bo przeca to ori niemieckie z bazaru:grin:

Ale na szczęście to nie z niemieckiego bazaru ;) o gustach się nie dyskutuje, ale wg mnie ta lotka odświeża nieco bryłę całego autka i dobrze się prezentuję.

Opublikowano
:facepalm: a jak by ktoś w niemcowni daylighty i brewki zamontował to też byś jeźździł? No bo przeca to ori niemieckie z bazaru:grin:

Ale na szczęście to nie z niemieckiego bazaru ;) o gustach się nie dyskutuje, ale wg mnie ta lotka odświeża nieco bryłę całego autka i dobrze się prezentuję.

twoja sprawa, jeśli ci sie podoba to ok, ja tylko sugeruję:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.