Skocz do zawartości
IGNOROWANY

luz w układzie kierowniczym


r.kuderawiec

Rekomendowane odpowiedzi

Siema Mam problem chodzi o to ZE mam gdzieś luz w kierownicy tylko nie wiem gdzie auto lata po drodze ale tylko po dziurach na równym asfalcie jest prawie ze ok co to moze być wymieniałem na jesieni końcówki a patrzyłem to nie widać zeby miały juz luzy może to już drążki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nosi Ci auto na nierównościach to jak najbardziej :wink:

Jak sprowadzałem ostatnią A4 jesienią to miała wywalony jeden amor z tyłu, jak jechałem A18 od granicy to musiałem ciągle kierownicą machać żeby trzymać auto prosto :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha No ok możliwe bo Powiem ci ze jak cisne w zakręty to ucieka lekko d*pa to pewnie amory nie trzymają już ? No ale co do luzy to napewno gdzieś jest bo jak zgasze samochód to jak krece lekko w prawo to czuć lekki luz:( Masz może jakiś sposób na sprawdzenie amorków bez warsztatu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciskasz nadwozie łapami w dół i i patrzysz jak się zachowuje, czy wraca płynnie do pierwotnej pozycji czy się buja, czy lekko je wciśniesz w dół czy z oporem, porównaj obie strony.

A luz no to najlepiej z drugą osobą żeby ktoś Ci ruszał kierownicą lewo/prawo a Ty łapami tudzież wzrokowo sprawdzasz co i jak, przydaje się też kanał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci ze tak już robiłem co do amorków wciskał sie cieżko i wracał do góry bujać niem nie bujało ale myśle ze są juz do wymiany bo przy zatrzymywaniu czasami nim majtnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...