Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 Avant Problem ze wspomaganiem .


Adam600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , Jestem posiadaczem A4 mam ją kilka dni Ale pojawił się problem z pompą wspomagania mianowicie gdy silnik się nagrzał pompa zaczęła jęczeć a płyn bulgotać i tak jakby gotować . Gdy zobaczyłem płyn .. od razu pobiegłem po nowy bo stary był czarny i śmierdział jakoś dziwnie .. Wziąłem się za wymianę ale wężyk był taki sobie przy króćcu więc obciąłem wężyk .. a potem patrzę że są na nim jeszcze 2 obejmki i postanowiłem je zdjąć w środku znalazłem 2 tulejki i w etce sprawdziłem nie ma czegoś takiego Wy też to macie ? :1366992668435.jpg

Uploaded with ImageShack.us Wyciągnąłem to bo od środka zmniejsza przekrój węża o prawie połowę założyłem węże zalałem nowym płynem i wyjechałem żeby odpowietrzyć .. i było jeszcze gorzej wyło i wyło Audi A4 b5 Problem ze wspomaganiem. - YouTube Potem wyłączyłem silnik pokręciłem na postoju postał 20 min i po ponownym odpaleniu ucichło .. nagrzał się do 90 stopni i nie rzęzi ale płyn przelewa się dalej od spodu do góry przez taki filterek w zbiorniczku i tu też mam pytanie bo gdzieś pisali że ten płyn ma być nieruchomy w zbiorniku to prawda ? Napiszcie czy pompa do wymiany czy co ? Teraz nie rzęzi może jutro nagram film i podeślę .. Pozdrawiam Adam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie tuleje sa w kazdym wezyku wiec to naturalne. dobrze musisz odpowietrzyc to moze przestanie bulgotac. na odpalonym prawo do oporu ale nie do konca i w lewo i tak caly czas. jesli ie przestanie bulgotac zobacz czy nie jest mokry magiel na koncowkach w tych gumowych mandzetach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po pierwszwe sitko w zbiorniczku wsadź na swoje miejsce,jak nie trzyma się w prowadnicach to przyklej,przed tym wyczyść je.Pewnie zasyfione i wypycha je do góry.Pompa teraz się zapowietrz

a i temu tak głośno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magiel jest suchy bo patrzyłem ze wszystkich stron a teraz nie bulgocze tylko się przelewa jednym strumieniem jutro wstawię filmik i zdjęcie tej tulejki od środka bo je wywaliłem z tego węża .. Mam je tam wsadzić z powrotem ? bo mnie się wydaje że przez to się gotował , a w VW takich tulei nie ma na 100 % bo oglądałem 2 sztuki

Wspomaganie normalnie działa kręci się lekko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziu mu o tulejke w wierzach. wsadz je na swoje miejsce. one redukuja cisnienie zasysanego plynu czy jakos tak. sitko na swoje miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...