Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Readiness - 15]


Andrzej07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:hi: dzisiaj po wejściu w Readiness-15 pokazało mi takie błędy:whistling: IMG_1381.jpg | audiq123 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl po raz 2 jak w to wszedłem to po lewej stronie na samej górze też było passed. co to wszystko oznacza czy coś musze wymienić? auto ciężko odpala po jakiś 3-6 sekundach a czasami od strzała:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są kody gotowości. Można vagiem zrobić testy poszczególnych części np. sondy, sai, kata jeżeli testy wyjdą pozytywnie to kody zmienią się na passed. Podobno ważna jest tutaj kolejność wykonywania tych testów. Jak sam już zauważyłeś ecu samo sprawdza układ spalania i dla tego w egr wskoczyło passed. Reszta w sumie powinna sama zmienić się na zielono, sprawdzałeś to na zimnym czy nagrzanym silniku? zaraz po odpaleniu, po dłuższej jeździe czy na zgaszonym?

Jeżeli nie masz żadnych błędów dotyczących tych podzespołów, auto jeździ normalnie to nie nie ma się czym przejmować.

Jeżeli chcesz pobawić się testami a nie wiesz jeszcze jak je zrobić to pisz pw lub użyj szukajki:wink:

jako, że niedawno sam to rozkminiałem mogę się mylić:decayed: w takim przypadku proszę o poprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał kolega, taki obrazek jest zaraz po kasowaniu błędów, sprawdz jak to wygląda po kilkudziesieciu km powinno byc wszystko passed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...