Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwint jaki polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bierz czerwone ta technika

Opublikowano
  • Autor
Bierz czerwone ta technika

a czym sie rożni czerwone od niebieskiego?

Opublikowano

wlasnie jestem w temacie.... zestaw niebieski to odpowiednik czerwonego przy czym jeszcze tanszy.... jedni chwala inni nie...

Opublikowano

Jezdziłem na czerwonym i czerwonego sam kupuje do tego rozpórki górne i dolne i jest gitara

Opublikowano
  • Autor
wlasnie jestem w temacie.... zestaw niebieski to odpowiednik czerwonego przy czym jeszcze tanszy.... jedni chwala inni nie...

ale taki sam jest ksztalt itp?

---------- Post dopisany at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany at 14:33 ----------

Jezdziłem na czerwonym i czerwonego sam kupuje do tego rozpórki górne i dolne i jest gitara

a rozporki sa konieczne? gdzie takie kupic?

Opublikowano

nie wiem bo nie widzialem ich na zywca. a fotki w internecie sa pogladowe.

Opublikowano
  • Autor
nie wiem bo nie widzialem ich na zywca. a fotki w internecie sa pogladowe.

moze ktos sie wypowie kto mial dotyczenie z tym...

Opublikowano

rozpurki nie są konieczne... :wink:

Ta-tech wiadomo nizsza jakość... ale dobra cena

Opublikowano
  • Autor
rozpurki nie są konieczne... :wink:

Ta-tech wiadomo nizsza jakość... ale dobra cena

a ty jakie masz? bo widze ze ladnie siedzie jakie masz tam aluski

Opublikowano

ja mam gwint AP a alu to Rs6 18'

Wszystko masz w moim temacie :wink:

Opublikowano
  • Autor
ja mam gwint AP a alu to Rs6 18'

Wszystko masz w moim temacie :wink:

gdzie kupowales i ile placiles?

Opublikowano

gwint czy alu... ?

Gwint kupowałem używkę...

Opublikowano
  • Autor
gwint czy alu... ?

Gwint kupowałem używkę...

gwincik a msz moze linka gdzie mozna kupic?

Opublikowano

nowych jest pełno w necie... a na uzywke trzeba polowac na forach i ogłoszeniach

Opublikowano
  • Autor
nowych jest pełno w necie... a na uzywke trzeba polowac na forach i ogłoszeniach

podziekował

a tak zapytam u mnie na gwincie to ile moge obnizyc? mam fele 17 8j opone 205/45 et35

(w temacie sa te alumy)

Opublikowano

na gwincie to sobie wyregulujesz jak będziesz chciał... :wink: będziesz chciał - 40mm to tak skręcisz, bedziesz chciał -80mm to tak... itp :decayed:

Opublikowano
  • Autor
na gwincie to sobie wyregulujesz jak będziesz chciał... :wink: będziesz chciał - 40mm to tak skręcisz, bedziesz chciał -80mm to tak... itp :decayed:

a tak zeby nie ocieralo przy komplecie osob to jak bedzie dobrze?

Opublikowano

:decayed::decayed::decayed:

Zobaczysz sam... jak bedzie ocierać to podkręcisz do góry... od tego jest gwint

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed:

Zobaczysz sam... jak bedzie ocierać to podkręcisz do góry... od tego jest gwint

a jak jest ze zbieznoscia? za kazdym razem trza ustawiac?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.