Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przełącza na benzyne


daro125

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moja instalacja to Stag 4 ,wtryski Hana , reduktor AcR01

Reduktor jest nowy ma przejechane z 4 tys km .Od niedawna ma taki problem iż przełącza mnie na benzynę gdy puszcze gaz:kwasny:...kontrolka miga i za chwile znów mnie samoczynnie przełączy na LPG. Nie ma żadnych sygnałów dźwiękowych..dodam że zauważyłem że dzieje się to gdy jest ciepło na polu...rano lub wieczorem nie ma z tym problemów..autko poza tym przypadkiem chodzi fajnie przyspieszenie itd , nie ma żadnych problemów. Ma może ktoś jakiś pomysł co może być powodem takiej sytuacji? Z góry dziękuje za jakiekolwiek podpowiedzi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w instrukcji obsługi tego sterownika. Powinno być info co oznacza miganie kontrolki bez sygnału dźwiękowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przełącza w momencie gdy z srednich albo wysokich obrotow nagle zdejmiesz noge z gazu? a jesli pomalu odposzczasz to jest ok? nie przychodzi mi nic innego do glowy jak za wysokie cisnienie w listwie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez podłączenia do kompa to wróżenie z fusów. Ustawia się tam próg przełączania, czas, min i max obroty na lpg a także możliwy czas błędu ciśnienia lpg w ms i może to to. Jeżeli nie masz możliwości to faktycznie w ramach eksperymentu zaznacz np. markerem położenie śruby ciśnienia i coś rusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...