Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przeróbka szyb na ele tył


vitil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Co jest potrzebne żeby przerobić manualne podnoszenie na ele bo mam silniczki i nie chce kupować całej ramki tylko stare przerobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat jest poruszany prawie cały czas musisz tylka watku poszukac

---------- Post dopisany at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ----------

łap bo i tak bys nie znalazł:grin:

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-tylne-szyby-elektryczne-103684/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to nic tam nie widze o przeróbce podnośników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A drzwi rozprówałeś przynajmniej żeby zobaczyć co tam siedzi? Jakbyś ściągną boczek to byś odrazu widział co musisz wymienić żeby mieć elektryczne ramki. Tylko co ci po tym jak wiązke jeszcze trzeba ciągnąć...

A tak poza tym to na jednej ze stron było opisane wstawianie śilniczków, ale po co poszukać jak inni mogą zrobić to za ciebie...:facepalm:

---------- Post dopisany at 04:03 ---------- Poprzedni post napisany at 03:59 ----------

silniczki są na nity, ja też mam od sedana, ale póki co wszystko leży i czeka na cieplejsze dni :wink4: zamienić da rade na moje oko, cały mechnizm też przełozysz bo drzwi róznia sie od siebie tylko górną ramą, reszta jest taka sama :wink4:

druga strona, 30sek szukania :kwasny:

---------- Post dopisany at 04:05 ---------- Poprzedni post napisany at 04:03 ----------

i od tego momentu dalej masz pytania takie jak twoje "a da sie same silniczki, a da sie to a da sie tamto"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbierałem boczki i dlatego sie pytam co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko opisane jest w temacie do którego odnośnik podał kolega Rafal9119. Wystarczy poczytać ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...