Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

docelowo chce to kiedys zrobić w szczotkowanym złocie (?)

Opublikowano

Spas spoko ale przy 8,5j z tyłu i oponie 215/35 wygląda to śmiesznie... coś jak..

karren1.jpg

Opublikowano

że tak zapytam z ciekawości co tam z tyłu trzeba rolować?? z tego co widziałem to jedynie przeszkodą w mocnej glebie jest materiałowe wykończenie nadkoli

Opublikowano
  • Autor

rant nadkola

Opublikowano

no ale z tego co widziałem u siebie tam jest to ładnie sprasowane to co rolować jeszcze?

Opublikowano
  • Autor

wypychasz je na zewnatrz... nie wiem czy na tym foto wyzej widac ze od przetloczenia idzie scianka nadkola prosto a u mnie jest wypchana do zewnatrz zeby nie tarło

---------- Post dopisany at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

myfr.jpg

tu w miare to widac ze ten rant idzie nie na wprost tylko pod katem

Opublikowano

aha teraz kumam

Opublikowano

Ja tu widzę tylko męską szerokość najlepiej z mega rantem :wink:

Opublikowano
  • Autor

no i przyszło klapiszcze ...

733a.jpg

troche meczarni i jeeest

0ers.jpg

a tak wyszły lusterka

2tql.jpg

Opublikowano

Szybko :shock3:

Opublikowano
  • Autor

jak to mówią że jaki sylwester i 1 dzień nowego roku to postanowiłem podleczyć kaca wieczorem przy audi

zamontowałem lusterka

2b3x.jpg

c2zq.jpg

lkoe.jpg

f14n.JPG

wyczyscilem zderzak z tej kopy pod tablica

wg3h.jpg

wyciągnąłem filtr pyłkowy i filtr paliwa jutro wymienie

no i mała przymiarka lotki

9kfl.jpg

sq6x.jpg

bsr6.jpg

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

i dzis zamówiona dokłądka z b7

6h31.jpg

Opublikowano
jak to mówią że jaki sylwester i 1 dzień nowego roku to postanowiłem podleczyć kaca wieczorem przy audi

zamontowałem lusterka

http://img850.imageshack.us/img850/8944/2b3x.jpg

http://img132.imageshack.us/img132/363/c2zq.jpg

http://img853.imageshack.us/img853/1123/lkoe.jpg

http://img197.imageshack.us/img197/1115/f14n.JPG

wyczyscilem zderzak z tej kopy pod tablica

http://img191.imageshack.us/img191/7342/wg3h.jpg

wyciągnąłem filtr pyłkowy i filtr paliwa jutro wymienie

no i mała przymiarka lotki

http://img822.imageshack.us/img822/3976/9kfl.jpg

http://img202.imageshack.us/img202/7516/sq6x.jpg

http://img856.imageshack.us/img856/1451/bsr6.jpg

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

i dzis zamówiona dokłądka z b7

http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/31/6h31.jpg

i co bedziesz z niej rzezbil?

Opublikowano

i co bedziesz z niej rzezbil?

Spojler na dach :grin:

Opublikowano
  • Autor

i co bedziesz z niej rzezbil?

Spojler na dach :grin:

skąd wiedziałeś :>

a będę to zakładał na tył

---------- Post dopisany 02-01-2014 at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany 01-01-2014 at 23:13 ----------

malowania lotki dzień pierwszy ;)

że zadowolony byłem ze swojego malowania listw s4 z drzwi to wziąłem się za to sam :P trzymać kciuki!!

najpierw oczywiście matowanie

19fe.jpg

1wsza mgiełka podkładu

svbm.JPG

i tak pare razy :)

58wt.jpg

twxi.jpg

jutro trzeba będzie przetrzeć podkład o ile wyschnie i można malować bazą

a w aucie dzisiaj zmieniłem filtr pyłkowy i filtr paliwa i tu mam też jedno pytanie czy ta zawleczka która zabezpiecza jakiś przewód przy filtrze który wchodzi na zatrzask wfiltr jest potrzebna bo moje niezdarne łapy spowodowały że przepadła gdzieś w gaszczu komory silnika. no i wleciał grill w chromie w zderzak jeszcze upolować trzeba w maske i łoo

---------- Post dopisany 03-01-2014 at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany 02-01-2014 at 17:21 ----------

dzień 2 malowania ;)

vcff.jpg

a że ten koleszka narazie uziemiony to trzeba było go przykryć

vgmi.jpg

i poszło elegancko!

dinm.jpg

mald.JPG

mam tez pytanie czy ktos z was moze zna kod lakieru bardzo przypominajacy "GAN METAL"?

Opublikowano

Chyba Gun Metal Grey ;)

Wyklepane na Variofonie :)

Opublikowano
  • Autor

dokładnie tylko potrzebny byłby mi jakiś kod lakieru zeby dobrac po nr

Opublikowano

Pytaj Bart-S, z tego co pamiętam to ma taką wiedzę

Wyklepane na Variofonie :)

Opublikowano
  • Autor

wielkie dzięki za podpowiedź

pozdr

---------- Post dopisany 04-01-2014 at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany 03-01-2014 at 22:11 ----------

takie tam z dziś

5fjr.jpg

Opublikowano

a co modzisz ze przod rozebrałes ? :)

Opublikowano
  • Autor

eS lajny Panie! a dziś psikam w podkład taką dokładke jak masz ty na tyle... w gun metal

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.