Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rozszyfrowanie błędów 00511, 00778, 01324

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

potrzebuje rozszyfrować te błędy:

00511- Selector lever(E313)

49-00- No Comumunications

00778- Steering Angle sensor (G85)

49-00- No Comumunications

01324- Control Module for all wheel drive (J492)

49-00- No Comumunications

Opublikowano

Napewno jest brak komunikacji z tymi podzespołami ale prawdopodobne przyczyny i sugerowane rozwiąznaia znajdziejsz na stronie :

Category:Fault Codes - Ross-Tech Wiki

Opublikowano
  • Autor

w tym linku jest tylko blad 00778 reszty nie ma ale dzieki za pomoc te bledy oczywiscie w seaciku kolegi nie w moim audi

Opublikowano

511 coś z dzwignią zmiany biegów (brak komunikacji)

1324 Jednostka kontrolująca napęd na cztery koła J492 (brak komunikacji)

Po wykasowaniu błędy wracają? Może to jakieś stare błędy i po skasowaniu ich więcej nie zobaczysz (oby):wink:

Opublikowano
  • Autor

jakby kolego po skasowaniu nie wracaly bym nie pytał, tak probowalem dwa razy skasowac i wracaja caly czas

Opublikowano

Wychodzi na to, że nie ma połączenia z którymś z sterowników. Jak próbujesz się połączyć z sterownikiem od 4x4 to pisze, że nie może połączyć? Wcześniej mogłeś? Sprawdź połączenia, może coś nie łączy jak powinno. Kierownica była ściągana? Jest esp i działa prawidłowo? Nie świeci się kontrolka od esp?

Opublikowano
  • Autor

wiesz wczesniej nie wiem jak bylo bo ten samochod zostal niedawno przyprowadzony

Opublikowano

witam,

mam problem z moim samochodzikiem otóż od jakiegoś czasu wyłącza mi się ESP i zapalają sie kontrolki silnika oraz EPC. Mój samochód to AUDI A4 AWA 2.0 FSI 130KM. Podłączyłem go pod laptopa i mi wyskoczyły takie błędy

VAG-COM Version: Release 409.0-US

Control Module Part Number: 8E0 906 018 K

Component and/or Version: 2.0L R4/4V FSI 0007

Software Coding: 0000000

Work Shop Code: WSC 63351

Additional Info: 8E0907807F NOX 0511250009 007 4109

Additional Info: Geraet 00000

4 Faults Found:

17861 - Exhaust Gas Temp Sensor 1 (G235): Open or Short to Plus

P1453 - 001 - Upper Limit Exceeded

18047 - Shareware Version. To Decode all DTCs

P1639 - 008 - Please Register/Activate

17606 - Shareware Version. To Decode all DTCs

P1198 - 008 - Please Register/Activate

17478 - NOx Sensor (G295) Heater Control: Short to Plus

P1070 - 001 - Upper Limit Exceeded

Może mi ktoś powiedzieć coś na ten temat? O co w tym chodzi? Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Opublikowano

pokasuj błedy i zobacz które wróca ,najwiecej jest błedów zwiazanych z sonda lamda.

Opublikowano

skasowałem już kilka razy i ciągle powracają te same błędy

Opublikowano
  • Autor

kolego adi91 nie mozna bylo odzielnego watku utworzyc tylko tak u kogos?

  • 6 lat później...
Opublikowano

Witam

Wiem że już dużo czasu minęło od tego czasu,ale mam w Seacie Ibizie 3 AMF 2004 identyczne błędy i chce zapytać,jak rozwiązałeś ten problem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.