Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprzedaż auta problem z ubezpieczeniem


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Czy ktoś z Was pracuje w MTU ?

Sprawa dotyczy sprzedaży auta i polisy które było na nie.

Mianowicie sprzedałem auto,wyrejestrowałem i wysłałem kopię umowy do ubezpieczalni.

Dziś dostałem pismo , że brakuje im danych nabywcy typu : PESEL i numer kontaktowy .

Wpisałem numer telefonu kupującego i zadzwoniłem do niego w celu wyjaśnienia sprawy i poprosiłem o podanie numeru PESEL , on powiedział żebym się pier*** i nic nie będzie mi podawał rozłączył się.

Za jakiś czas dzwoniła moja mama i prosiła o podanie numeru PESEL rozłączył się.

Pytanie co w tej kwestii zrobić , czy odesłać im to pismo z numerem telefonu jego i niech sami do niego zadzwonią w celu wyjaśnienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musti- umowę pisałeś z głowy ? Na każdym druku jest pesel Sprzedającego i Kupującego. Swoją drogą jakiś "Inteligent" musiał ten samochód kupić jeśli tak się teraz odzywa albo jest niezadowolony z wozu . Dziwne zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musti- umowę pisałeś z głowy ? Na każdym druku jest pesel Sprzedającego i Kupującego. Swoją drogą jakiś "Inteligent" musiał ten samochód kupić jeśli tak się teraz odzywa albo jest niezadowolony z wozu . Dziwne zachowanie.

Nie ja pisałem umowę , a na umowie nie mam do wpisania PESEL .

Z tym typem ogólnie akcja dziwna była bo chciał zwrócić auto , kierować sprawę do sądu itp itd .

Koleś to handlarz na allegro handluje różnymi rzeczami krętacz i oszust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, pozostaje Ci zgłosić sprawę do ubezpieczalni, podać im jego dane kontaktowe i wyjaśnić że niestety nie jesteś w stanie uzyskać tego numeru, już oni go sobie znajdą :wink: Ale na przyszłość to przy umowie spisujemy takie dane jak PESEL i numer D.O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, pozostaje Ci zgłosić sprawę do ubezpieczalni, podać im jego dane kontaktowe i wyjaśnić że niestety nie jesteś w stanie uzyskać tego numeru, już oni go sobie znajdą :wink: Ale na przyszłość to przy umowie spisujemy takie dane jak PESEL i numer D.O.

Kolego to już wiem mam nowe umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosciu nie podal żadnego nr pesel po to zeby auto wogole na niego nie stalo. jak to robia handlarzyny oni auta na oczy nie widzieli zeby nie placic podatku itd. wiec nie dziw sie ze taka reakcja pewnie działalnosc zamknieta a dalej handluje. idz do fiskusa bedzie mial jaja ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj jego link allegro zeby bylo ostrzezenie dla potomnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj jego link allegro zeby bylo ostrzezenie dla potomnych

Odszukam i wrzucę link

---------- Post dopisany 07-05-2013 at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2013 at 21:13 ----------

Temat do zamknięcia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...