Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 b6 1.8T AMB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zaczynamy grzebać ;) Zakupiona:

dsc0155yxa.jpgUploaded with ImageShack.us

1.8T AMB,

AMB

-napęd quattro

-klimatronik dwustrefowy

-ksenony

-skórzana tapicerka

-ABS ESP ASR

-6poduszek

-oryginalne alufelgi audi 17 cali

- szyberdach

- fotele elektrycznie pompowane, pelna skóra /podgrzewane fotele przód/tył

- tempomat

-Audio Bose

-funkcja otwierania bramy garażowej

DODATKI:

-zaciski hamulcowe od A6 4,2 v8 / tarcze nacinane ATE śr 320mm klocki ferodo premier

-przewody hamulcowe w stalowym oplocie BF goodrich

-amortyzatory progresywne KONI

-sprężyny H&R

-Wydech MAGNAFLOW

-Przewody do turbiny SAMCO

-Turbo timer dual BLITZ

-wskażnik doładowania turbiny

-nakładki na pedały sparco.

-short shifter

-turbina KKK04-15

-Wtryskiwacze Siemens 380cc

-Intercooler SIMC (2 po bokach ) z 1.8T kod. BEX

-zestrojone programem ok 230ps (amerykański szit !)

Pierwsze odrazu zmiana na nowe tarcze i klocki tył (Brembo):

dsc0187cf.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Nastepnie wydech z Magnaflow "Gary mów ałt" :):

dsc0178ck.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc0184wx.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Przy okazji wymiana uszczelek itp itd. Niestety czeka zmiana dokładki plus malowanie;) Jutro wydech bd wisiał.

Potem zmiana programu przez wlut bo amreykański porażka :( i bd stroić. Zobaczymy jak wyjdzie..

Bedzie przyzwyczajenie do auta bo w grudniu FMIC i Td05. pzdr

Opublikowano

Pionierskie trochę to rozwiązanie z wydechem w 1.8T żeby z dwurury przejść na jedną:decayed:

powodzenia w modach i wrzuć więcej fotek:wink:

Opublikowano
  • Autor

Booster sam sie dziwie jak ktoś mógł to zrobić ale na szczęście dzis podziałaliśmy troche i oto co osiągneliśmy:

1. Śmiechowe zdjęcie(pierwszy raz grzebałem w bagażniku z drabiny):

dsc0190og.jpg

Uploaded with ImageShack.us

2. Wydech na swoim miejscu:

dsc0192ke.jpg

Uploaded with ImageShack.us

3. Wyciętą dziure w dokładce na drugą końcówke, i uformowanie kształtu z żywicy:

dsc0194mg.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Aktualnie zderzak przykitowany i schnie do jutra. Dziś juz czas na relaks a jutro szlifowanie i zakładanie zderzaka;)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

No i skończyłem. Wyszło nawet nawet. Teraz zawieść zderzak do lakiernika i musze kupić nowa gume na uchwyt z lewej strony bo troche wynaciągana i wydech wisi nierówno.

dsc0197oh.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc0199es.jpg

Uploaded with ImageShack.us

A teraz czas na zabranie sie za spryski do xenonów. Kompletny brak napiecia we wtyczce ale i tez sama pompka nawet na "krótko" z akumlatorem nie reaguje:( i ogolny przeglad bo z trójniczka cieknie plyn chlodniczy itd itp.

dsc0200hb.jpg

Uploaded with ImageShack.us

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

coś widzę temat staną

Opublikowano

Silnik sie robi... przyjdzie czas to beda dobre kreski :)

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Długa przerwa ;)

W końcu chwila wolnego czasu, razem z "burek339" wydziaraliśmy wydech.

Tutaj pare fotek z prac:

4fd144.jpg

de904d.jpg

9eefbc.jpg

3fc63e.jpg

i tak się mu poprawiło :P

https://www.youtube.com/watch?v=_eXFFZFHN3s&list=UUrD2gy40K6_noBIkaWzmW5g

https://www.youtube.com/watch?v=fiS7xM5glW8&list=UUrD2gy40K6_noBIkaWzmW5g&index=2

Burek mistrz tiga opanował sytuacje ! Polecam!

Ogólnie od czasu nieobecności dużo się działo, remont silnika, turbina została rozfrezowana i założony został wiekszy hybrydowy wirnik, programik w digitun.pl

Boost w peaku prawie 1,5bara.

88d821.jpg

902420.jpg

178e5a.jpg

9d5a17.jpg

Pozdro !

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.