Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Czujnik zmroku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzie znajduje się czujnik zmroku ?

I jak go zakryje to światła będą zapalone (w dzień ) gdy przełącznik świateł będzie w trybie AUTO ?

DZIĘKI

Opublikowano

zdaje się, że w mocowaniu lusterka do szyby - jest większe od standardowego

W trybie AUTO masz normalne światła dzienne (te ohydne żółte), po zapadnięciu zmroku włącza się xenon (wystarczy wjechać w zacieniowane miejsce)

Opublikowano

Czy to znaczy że jak mam przełącznik "auto" przy światłach to znaczy że jest czujnik zmierzchu? Bo mi na "auto" zawsze ksenony odpala i właściwie nie wiem po co jest ta opcja.

Opublikowano

Czy to znaczy że jak mam przełącznik "auto" przy światłach to znaczy że jest czujnik zmierzchu? Bo mi na "auto" zawsze ksenony odpala i właściwie nie wiem po co jest ta opcja.

zobacz czy nie masz czasem tego małego pokrętła od DRLa ustawionego na 0 (może wtedy nie działa to jak powinno).

Opublikowano

Sprawdzałem na różne sposoby i zawsze na Auto zenony się odpalają :mysli:

Opcja :szukaj: nic nie daje :disgust:

Opublikowano

Sprawdzałem na różne sposoby i zawsze na Auto zenony się odpalają :mysli:

Opcja :szukaj: nic nie daje :disgust:

A może światła dzienne masz :)

Opublikowano

Albo ktoś zmienił vagiem żeby non top sie paliły ,albo czujnik zmierzchu sie zepsuł.

Opublikowano

A na pewno xenon się zapala? sprawdż :)

Opublikowano

A na pewno xenon się zapala? sprawdż :)

na pewno - sprawdzałem na różne sposoby - z włączonym DRL i bez - zawsze na auto pali xenony.

Sprawdzałem oczywiście w dzień - o poranku :>

Gdyby czujnik był uszkodzony to fis chyba by się odzywał :mysli:

Dodam, że przepaliła mi się prawa postojówka ale to raczej nie ma związku.

Opublikowano

Vagiem sprawdzisz wszystko , czujnik raczej nie wyskakuje na fisie . Co sie dzieje jak dasz wł na pozycje 0 ? Palą sie DRL ?

Opublikowano

Vagiem sprawdzisz wszystko , czujnik raczej nie wyskakuje na fisie . Co sie dzieje jak dasz wł na pozycje 0 ? Palą sie DRL ?

Taa na pozycji 0 świecą się DRL - oczywiście jak to włączę. DRL działa normalnie.

Może ktoś koło mnie ma vaga, to mi sprawdzi co się dzieje - popytam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.