Skocz do zawartości
IGNOROWANY

b8 sedan woda w tylnych lampach


Kodzak33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pewnego czasu zauważyłem jak zbiera mi się woda w tylnych lampach a dokładnie jak otworzę bagażnik to się wylewa z tej klapki po otwarciu której mamy dostęp do wymiany żarówki. Najgorszą lipą jest to że znalazłem purchel przy załamaniu lampy z klapą. Co wy na to jakieś pomysły głównie jeśli chodzi o tą wodę, wymiana uszczelki? czy podniesienie lampy do góry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sedanach widze ze to nagminne jest :kwasny:

Pasuje jakoś uszczelnić lampe, moze te piankowe uszczelki juz nie trzymają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pęknięte lampy to na bank nie są właśnie gdzieś musi przepuszczać uszczelka w etce jak patrzyłem to można ową uszczelkę kupić.

Ja sprubuję lampę podnieść na maxa do góry by nie szczeliny. A czy wy w swoich b8 macie już oznaki korozji?

---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

Do zdjęcia lampy wystarczy tylko odkręcić tą jedną śrubę od srodka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręć i zobacz czy jest dobrze zamocowana, równo i czy siedzi dobrze w zatrzaskach. U mnie też się jakaś woda dostawała aż mi zachodziły nalotem styki od żarówki od wstecznego i co deszcz lub mycie wywalał błąd spalonej żarówki, okazało się że nie była dobrze zamocowana i przez to źle uszczelniona. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjąłem dzisiaj lampę jedną i drugą i w/g mnie to ta nędzna uszczelka gąbkowa już nie spełnia swojej roli, kupię jakąś uszczelkę i dokleję lub wymienię. Coraz więcej niedopracowań znajduję w tym audi chyba się zawiodę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pęknięte lampy to na bank nie są właśnie gdzieś musi przepuszczać uszczelka w etce jak patrzyłem to można ową uszczelkę kupić.

Ja sprubuję lampę podnieść na maxa do góry by nie szczeliny. A czy wy w swoich b8 macie już oznaki korozji?

---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

Do zdjęcia lampy wystarczy tylko odkręcić tą jedną śrubę od srodka?

Niedawno założyłam nowy temat odnośnie tego czy orientuje się ktoś jakie modele czy też roczniki w Audi nie wychodziły w ocynku bo dziwne te korozje a coraz częściej spotykane. Czy może to świadczyć moze o tym,że ktoś miał jakiś dzwon i wymieniony element na nieoryginalny :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro się wypowiem więcej byłem w serwisie i jak po ich oględzinach wyjdzie że klapa jest orginalna to będę miał wymienioną klapę na nową.

Po własnych spr. miernikiem wychodzi że jest równa 170 mikrometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woda w lampie ??

świat oszalał, dosłownie .... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...