Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak mocy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj jechałem dość długą trase jechałem dość szybko i nagle moje audi b7 1.9 tdi starciło moc spadła prędkość i nie chciała już iść. Stanełem wyłączyłem silnik odczekałem około 5 min i pojechałem dalej - nie miałem już później takiego problemu wszystko było ok. Czy ktoś z kolegów miał takie zdarzenie? Co mogło być przyczyną?

Opublikowano

Samochod wszedl w tryb awaryjny. A dlaczego, tego ci nikt nie powie bo przyczyn moze byc co najmniej kilkadziesiat. Bez diagnostyki sie nie obejdzie. Stawian na przeladowujaca turbine.

Opublikowano
  • Autor

Mam coś z tym robic czy czekać aż coś znowu zacznie się dziać.A diagnostykę jaką zrobić ?

Opublikowano
Mam coś z tym robic czy czekać aż coś znowu zacznie się dziać.A diagnostykę jaką zrobić ?

radze zainteresowac sie tematem zanim sprezarka pusci olej w dolot...

Opublikowano
  • Autor

A mógłbyś napisaźć mi coś więcej ?? Co sprawdzić, wymienić ??

Opublikowano

podstawą są logi

Opublikowano
  • Autor

Czy do logów jest potrzebny jakiś specjalny cabel czy zwykłym VAG-COm dam rade. W jaki sposób zrobić logi ??

Opublikowano
  • Autor

OK. Dzięki za pomoc. Jeszcze jedno pytanie mam zrobic cała diagnostykę silnika statyczną i dynamiczną? Logi można robić z paru parametrów naraz czy należy robić pojedyńczo?

Opublikowano
OK. Dzięki za pomoc. Jeszcze jedno pytanie mam zrobic cała diagnostykę silnika statyczną i dynamiczną? Logi można robić z paru parametrów naraz czy należy robić pojedyńczo?

każda grupa oddzielnie

Najlepiej full logi.

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem że dla tych wszystkich grup mam zrobic logi :

a)statyczna :

grupy normalnie: 000, 001, 003, 004, 007, 013, 014, 018, 023.

grupy Basic Settings: 000, 003, 004, 011:

W BS oprócz 004.

b)dynamiczna :

000, 001, 003, 004, 008, 010, 011

I to wystarczy żeby zdiagnozować przyczynę.

Opublikowano

tak zrób komplet

Opublikowano
  • Autor

Tak więc zrobiłem logi statyczne i sprawdziłem błędy więcej w linku

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosba-analize-logow-statycznych-272753/

---------- Post dopisany 08-05-2013 at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2013 at 20:28 ----------

W tym wątku podaję próbę dynamiczną

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosba-analize-logow-dynamicznych-272871/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.