Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Stukające hamulce


pawel42560

Rekomendowane odpowiedzi

sorki jesli juz byl ten temat ale szukalem i nie moglem znalezc podobnego problemu

otóż po wymianie tarcz i klockow z przodu podczas hamowania slysze pojedyncze stukniecie tylko kiedy nacisne pedal

probowalem na postoju i nic cisza tylko kiedy jade za kazdym razem kiedy nacisne pedal ham. jedno stuknięcie tylko w lewym kole

dodam ze jezdzilem tydzien bez sprężyny bo nie moglem nigdzie dostac tego elementu (kupilem w Audi) i wtedy wogole mi caly zacisk dudnil nawet na nierownosciach ale teraz jest ok z wyjatkiem tego stukania.

:(

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne klocek jest za lużny :) i dla tego stuka.Po jakimś czasie przejdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem takiego podejścia do sprawy - tydzień jeździłeś i dudniło, bo nie mogłeś kupić brakującego elementu ??? Zastanów się nad tym co robisz, bo to nie jest normalne.

Skoro tydzień dudniło to się nie dziw, że teraz coś puka - możliwe, że tak będzie skoro przez tak długi czas był ciągły luz i dzięki niemu pewnie się coś naruszyło.

P.S. Jak tak podchodzisz do auta to współczuję osobie, która kupi je od Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowym na tym forum i nie jestem pewien czy w dobrym miejscu pisze moja prosbe ale ryzykuje

Gdy nacisne pedal hamulca maksymalnie wtedy on podskakuje do gory, jakby probowal mi zdjac noge z hamulca. Nie wiem czy to jest normalne z systemem ABS bo nigdy z czyms takim nie jezdzilem. Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiadam na darek27. Przy ABS jest to zupełnie normalne.Czujesz,że pedał lekko podskakuje i tak jak by odbijało i dzwoniło.ABS tak ma i już.w złym miejscu zamieściłeś problem,bo piszesz jako odpowiedź w jednym z wątków a trzeba było rozpocząć nowy wątek.pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...