Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Ubezpieczenie AC a zabezpieczenia samochodu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie: sprowadziłem auto z Niemiec. Samochód ma z zabezpieczeń tylko immobiliser. Czy to wystarczy firmom ubezpieczeniowym, żeby wykupić AC+KR? Słyszałem, że potrzebne są dwa zabezpieczenia - i podobno blokada skrzyni nie bardzo się nadaje, a raczej auto-alarm. Czy macie może jakieś informacje jak to jest?

pozdrawiam

Michał (Baca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy od wartości auta.

W PZU teraz jak masz auto do 40000 PLN to wystarczy, że masz 1 zabezpieczenie np. Immobilajzer. Wiem to bo byłem w sobotę u mechanika po zaświadczenie o posiadaniu takiego zabezpieczenia. Jak masz droższe auto to pewnie będą chcieli 2 zabezpieczenia, ale to wszystko zależy od firmy ubezpieczeniowej. Także proponuję chwilę poświęcić i sie rozglądnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód ma z zabezpieczeń tylko immobiliser. Czy to wystarczy firmom ubezpieczeniowym, żeby wykupić AC+KR? Słyszałem, że potrzebne są dwa zabezpieczenia - i podobno blokada skrzyni nie bardzo się nadaje, a raczej auto-alarm. Czy macie może jakieś informacje jak to jest?

musisz mieć jeszcze drugie zabezpieczenie, polecany zakład znajdziesz w topiku o spotach trójmiejskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...