Skocz do zawartości
IGNOROWANY

mandat


dziczek.k

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem wezwanie do zapłacenia mandatu od itd jednakże w piśmie nie ma nic o zdjęciu z fotoradaru jest tylko miejscowość data i przekroczenie prędkości.co robić dalej bo nie wiem czy bez zdjęcia mogą nałożyć mandat czy jednak walczyć o swoje i się odwoływać. Czekam na wasze sugestie i rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie pewnie pokażą Ci jak osobiście do nich pojedziesz,a jak nie zapłacisz to będzie jako dowód w Sądzie.Chyba że to jakiś wałek jest,bo wczoraj trąbili o fałszywych mandatach z ITD.

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wezwanie do zapłacenia mandatu od itd jednakże w piśmie nie ma nic o zdjęciu z fotoradaru jest tylko miejscowość data i przekroczenie prędkości.co robić dalej bo nie wiem czy bez zdjęcia mogą nałożyć mandat czy jednak walczyć o swoje i się odwoływać. Czekam na wasze sugestie i rady.

Też tak dostałem, mandat bez zdjęcia, do tego nie wystawiony na mnie, tylko na współwłaściciela auta xD Na zdjęciu jestem pewien na 90%, że nie widać kierowcy, ale nawet jak osobiście się przeszedłem do straży miejskiej, to nie chcieli mi pokazać, koleś tylko popatrzył i powiedział, a to faktycznie Pan, nawet się nie zdążyłem obejżeć, jak juz punkty karne zostały przelane na moje konto ;/ no i mandat na mnie....

Co do kłucenie, mógłbyś uniknąć tylko punktów (jeśli nie wiadomo kto prowadzi), ale raczej kasę zabulisz... Ja się nie kłuciłem, więcej by mnie to na pewno kosztowało niż sam mandat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a ogladaliscie widomosci ostanio? bylo o falywych madatach!!!! ktos zwinal dane z inspekcji i wysyla takie madaty. dowiedzcie sie czy sa one prawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...