Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy to coś z pompką paliwa? ? ?


r.kuderawiec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moja Audi ma taki problem ze jak mam mniej paliwa w zbiorniku to przy odpalaniu na zimnym silniku auto nie chce odpalic w ciągu 3 sekund musze go krecić ale jak odpali to jakby chodził na dwa gary ale tez tak jest ze jak mi nie chce odpalić szybko to robie tak krćce rozrusznikiem tak z 2 sekundy wył zapłon i odpalam i odpala od razu tak jakby pompka paliwa za pierwszym razem paliwa nie podawała ale nie zawsze tak ma czasami normalnie odpala na ciepłym bez problemu odpala tez

Jak myślicie pompka ? moze filterek przy pompie zawalony ? Wydaje mi sie ze jak mam mało paliwa w zbiorniku to tak sie dzieje chyba ze to poprostu przypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro odpala na 2 gary to moze byc problem z szczelnością zaworów tez tak kiedys mialem w moim adp ale najpierw zalej benzyny i wtedy pisz czy cos sie dzieje czy nie bo temat troche bez sensu. Moze pompka ci sie przypaliła od braku benzyny . Wlej pb a potem pisz czy masz problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmij przewód z regulatora cisnienia paliwa idący do przepustnicy i zobacz czy w nim nie ma paliwa. Taki objaw miałem gdy puszczał ciśnienie z listwy i musiałem dłużej kręcić by pompa znów nabiła odpowiednie ciśnienie do prawidłowej pracy

Oczywiście warto również wyciągnąć wkład pompy i wszystko dokładnie obejrzec i poczyscic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...