Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szarpnięcie w silniku przy ok 1500 obr. Multitronic.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

mam od pewnego czasu problem.

Podczas jazdy w czasie powolnego przyspieszania, gdy na obrotomierzu wskazówka dochodzi do 1500 obrotów czuję jakby takie szarpnięcie lub ślizgnięcie silniku. Czy wiecie co to może oznaczać?

To coś ze skrzynią? Mam Multitronic. A może to turbina? Nigdy jej nie regenerowałem a A4 ma już 240 tysi.

Komputer nic nie wykazuje...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

sprawdź poziom oleju w skrzyni

Opublikowano
Witajcie,

mam od pewnego czasu problem.

Podczas jazdy w czasie powolnego przyspieszania, gdy na obrotomierzu wskazówka dochodzi do 1500 obrotów czuję jakby takie szarpnięcie lub ślizgnięcie silniku. Czy wiecie co to może oznaczać?

To coś ze skrzynią? Mam Multitronic. A może to turbina? Nigdy jej nie regenerowałem a A4 ma już 240 tysi.

Komputer nic nie wykazuje...

Maciek trudno powiedzieć - może sprzęgło... Musiałbym się przejechać. Olej na pewno nie bo przecież stosunkowo niedawno wymienialiśmy.
Opublikowano

Silnik masz AVG(opis twojego profilu) czy może AVF ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Silnik to AVF.

avg w moim profilu jest przy spalaniu i oznacza average (średnie) :)

---------- Post dopisany 19-06-2013 at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany 24-05-2013 at 15:57 ----------

Bart-s czy diagnostyka sprzęgła i dwumasa wiąże się z rozebraniem skrzyni?

Pytam, bo nie wiem czy jechać do jakiegoś mechaniora we Wro...nie bardzo chcę żeby ktoś oprócz Ciebie w niej grzebał ;)

Opublikowano
Silnik to AVF.

avg w moim profilu jest przy spalaniu i oznacza average (średnie) :)

---------- Post dopisany 19-06-2013 at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany 24-05-2013 at 15:57 ----------

Bart-s czy diagnostyka sprzęgła i dwumasa wiąże się z rozebraniem skrzyni?

Pytam, bo nie wiem czy jechać do jakiegoś mechaniora we Wro...nie bardzo chcę żeby ktoś oprócz Ciebie w niej grzebał ;)

Tak - trzeba skrzynie wywalic (inaczej pewnosci nie ma).

Opublikowano
  • Autor

ok, dziś zrobię logi dynamiczne i pozwolę sobie podesłać do Ciebie. Może to turbina lub coś innego.

Jak nie, to będę musiał sobie zabookować jakiś termin u Ciebie bo nikomu innemu nie dam jej ruszyć :]

---------- Post dopisany 20-06-2013 at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany 19-06-2013 at 14:44 ----------

Uchwyciłem moment zboksowania w logach. Wyniki zamieściłem w dziale Diagnostyka VAG.

Będę wdzięczny za pomoc w analizie

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosze-analize-logow-dynamicznych-277905/#post3629573

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.