Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprawdzone kwatery - Zakopane - co polecacie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich - pytanko jak w temacie - zapewne nie jeden z Was wczasował się w Zakopanem dlatego chciałem zapytać co mozecie polecić, jakie domy wczasowe , pensjonaty , kwatery macie sprawdzone.

Mam zamiar jechać z żonka i dzieciakiem ( musi być pokój z łazienką i telewizorkiem , ciekawa okolica , w miarę możliwości wszędzie blisko ) - jeżeli macie jakieś namiary , link do stronki - z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że jestem z okolic Zakopanego to Ci odpowiem tak:

Ja co do Zakopanego to bym się nie pchał. Korki, kolejki, tłumy ludzi = zero odpoczunku (chyba, że chcesz się bawić na całego). Co więcej, odradzam poruszanie sie po Zakopcu samochodem w sezonie = korki itp. w ostatni weekend podróż z Białego Dunajca do Zakopanego samochodem (tj. około 10 km) trwała 1h, nie licząc już poruszania się po mieście.

Ale jak juz chcesz to moge Ci zaproponować noclegi u mojego kumpla w Zakopanem. W centrum, wszędzie bliziutko. Stronki www jeszcze nie ma bo dopiero w tym roku w maju uruchomił wynajmowanie pokoików. Wiem, że na bank pokoje są z łazienkami i TV.

Adres:

Bartłomiej Wójcikiewicz

ul. Nowotarska 63a

34-500 Zakopane

tel.: 660 713 082, 785 534 268

Pomysl sobie o spaniu w okolicy np. Kościelisko, Poronin, Ząb, Białka Tatrzańska, Biały Dunajec.

Np. w Białym Dunajcu. Spokojnie, cisza. Knajpy są, super żarcie. Wsiądziesz w pociąg i za 15 minutek zajedziesz do Zakopanego lub busikiem, który nie jedzie głównymi drogami i w Zakopanym przy korkach jest w 40 minut. Co ważne w knajpach dużo niższe ceny. Aha i za nocleg taniej zapłacisz. W zakopcu teraz to chyba musisz liczyć nawet 50 PLN za nockę od osoby dorosłej. Na wioskach możesz zapłacic 30 PLN to wydaje mi się, że jest różnica.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w marcu byłem w tym pensjonacie -> http://www.stokrotka.zakopane.com.pl/

Obsługa bardzo miła, pełna kultura, wszystko super, posiłki :thumbup: Fakt że ja tam pojechałem, coś na zasadzie po znajomości :wink4: Bo kolega zna właścicieli, ale z tego co widziałem każdy kto tam przebywał, był traktowany tak samo dobrze i życzliwie. My wtedy mieliśmy pokoje o mniejszym standardzie, ponieważ pojechaliśmy tam większą grupą i pokoje rezerwowaliśmy tak trochę na siłę :wink4: , łazienka była na korytarzu, ale są tam pokoje z łazienką i o bardzo dobrym standardzie, itd. W pokojach mieliśmy TV z jakąś tam kablówką, nie pamiętam ile kanałów. Wiem że rok czy dwa lata temu w pokojach był remont, bo kolega właśnie pomagał to remontować. Ceny też nie są wygórowane. Ogólnie ja polecam, bardzo blisko Krupówek i cicha okolica. Nam pozwolili nawet zrobić sobie ognicho na ich terenie, drewno też było ich :naughty: Jest też parking za budynkiem :wink4: Chyba, że zależy Ci na czymś super wypasionym, wtedy musisz się liczyć z większymi kosztami. Z tego co kolega mi mówił, teraz nie ma zbyt dużo ludzi, bo większość woli pojechać za granicę, bo ceny podobne :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a cos na weekend

intersuje mnie domek z kominkiem

sauna bombelki tez moga byc macie jakies namiary ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...