Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lekkie telepanie na postoju


witjacrf

Rekomendowane odpowiedzi

bez logow nie ma co pompek wymieniac! a jak sie wymienia to na ogol wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. auto stało 2 dniu u mechanika w serwisie bosch i nie maja pojecia co jest grane. Mówi ze sprzegło klimy zachowuje sie normalnie. Musze sie przejechać do serwisu audi moze coś poradzą bo troche mnie denerwuje to telepanie.

Kolego szanowny Moja sugestia do Twojego problemu telepania to uszkodzona poduszka silnika ta z czujnikiem.

Ja jakies 3 lata temu tez tak mialem , ze na postoju autko telepalo sie , po wylaczniu klimatyzacji bylo gorzej zas po jej wlaczniu i zwiekszeniu sily nadmuchu cale drgania ustawaly.

Zanim zakupilem sobie VAGa podjechalem do warsztatu , ktory podlaczyl autko pod kompa i nic nie stwierdzil lez przypadkiem zobaczylem na kompie blad w sterowniku silnika dot. uszkodzonej poduszki silnika.

Gdy zapytalem mechanika co to oznacza powiedzial mi , ze to nic takiego i , ze on wykasuje ten blad z pamieci co tez zrobil.

Jednak nie zabardzo mu ufalem z tym jego "to nic takiego" z ta poduszka silnika i zakupilem sobie kabelek do diagnostyki i po ponownej diadnostyce blad owej uszkodzonej poduszki silnika dalej sie pojawial.

Wymienilem obie poduszki silnika , prawa i lewa i owe telepanie buda ustalo , normalnie jak reka odjol. Od momentu wymiany poduszek silnkia , telepanie silnika nigdy wiecej nie powrucilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...