Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze Firmy DACHSTEIN


bodowp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

widziałem gdzieś temat wahaczy do B5 ale nie mogę go zlokalizować :kwasny:

Mam do wymiany prawy górny przedni wahacz i zastanawiam się od czy nie kupić sobie takiego mini zestawu żeby mieć już na przyszłość. ( jak posypały się z prawej strony to i z lewej za chwile pewnie też) Wahacze Wahacz Górny Audi A4 A6 VW Passat B5 KPL. (3191538282) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ktoś miał kiedyś doczynienia z tymi wahaczami? warte to co? Ogólnie mam raczej spokojny styl jazdy i staram się obijać co dziury, albo chociaż wolniej przez nie przejechać

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W A4 B5 miałem kilka tych wahaczy założonych 2-3, ale pojeździłem może 5 tyś km i sprzedałem auto więc za dużego doświadczenia nie mam. Wiem że kosztowały grosze z porównaniu do innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że kosztowały grosze z porównaniu do innych

wiem, że raczej co tanie to drogie, ale ja raczej 80% to trasa i sens kupowania dużo droższych w pewnym momencie może być nie opłacalna. Wstrzymam się jeszcze, może ktoś się wypowie co ich używał dłużej. :wink: dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybrał bym mastersporta pieniądze mniejwięcej te same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybrał bym mastersporta pieniądze mniejwięcej te same

też sie nad nimi zastanawiam właśnie:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę poczytałem i zgodnie z Waszymi podpowiedziami stanęło na mastersport`a. Dzięki za rady :wink:

---------- Post dopisany 05-01-2014 at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany 16-05-2013 at 22:44 ----------

Po pół roku i jakiś 6-7kkm wahacze mastersporta jeszcze się trzymają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie 30 tys. napewno wytrzymają a jak będziesz uważał to i na luzie 50 tys. przejeździsz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem kiedys gorne wahacze dachstein, dosyc szybko polecialy i tylko znow robota z wymiana...

jak to mówią: biednych ludzi nie stać na tanie rzeczy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 3 rok MS, 60kkm , takze za tą kase to sie opłacaa dachstein dla bogatych szybko pada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki chwalcie,chwalcie to i zobaczycie jak szybko jakość spadnie...Za chwilę będzie tak,że na zapas każdy kupować je będzie bo skoro są dobre to producent może jednak zjechać z jakości albo podbić cenę skoro jego produkty wytrzymują tyle co oryginały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjedzie z jakosci czy podniesie cene to straci klientow, chyba prosta kalkulacja:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zimie będę wymieniał całą lewą stronę i dół prawej.. i raczej pójdzie MS ze względu że studencki budżet jeszcze no i dużo pozytywów na ich temat się pojawia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...