Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 b7 2.0Tq by CompSport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po kilku latach serii przyszedł czas na drobne zmiany.

Przy okazji diagnostyki przed programem wyszła usterka jednej z pomp paliwa, która została wymieniona na nową.

Na wysokich obrotach nie była w stanie podawać odpowiedniej ilości paliwa.

Efekt 245km / 357Nm

Zmierzyłem przy okazji 100-200 obecnie ~16.5s

Program CompSport:wink:

18fbffaaac373c86m.jpg

Opublikowano

a jak 0-100?

Może jakiś filmk ?:)

Opublikowano

troche ci moc i moment podbili tym niskim cisnieniem :decayed:

ogolnie myslalem,ze te 2.0t sie lepiej robia niz ~30ps

pewnie wiele zalezy od auta jak to zwykle bywa.

Opublikowano
  • Autor
a jak 0-100?

Może jakiś filmk ?:)

Nagrałem 100-200, ale nie mogę znaleźć kabla do tel, żeby zgrać:facepalm:

znajdę to dodam:wink:

0-100 nie mierzyłem, generalnie żal napędu na tego typu zabawy:wink:

Opublikowano

nie musisz strzelac ze sprzegla :)

Opublikowano
  • Autor
troche ci moc i moment podbili tym niskim cisnieniem :decayed:

ogolnie myslalem,ze te 2.0t sie lepiej robia niz ~30ps

pewnie wiele zalezy od auta jak to zwykle bywa.

240-260 to mniej więcej widełki samym programem, ja mam dość mocną serię 226ps, chciałem raczej spokojny program:wink:

Nm trochę przybyło i to nieco czuć bardziej niż samą moc.

Żeby to auto jakoś jechało przy tej masie to koniecznie trzeba by było przekroczyć 300ps, czyli jeszcze zmiana turbiny i dolot.

Przeciągu nie ma, ale dramatu też nie ma:wink:

Jednak jest lepiej, dupohamownia do końca tygodnia będzie zadowolona:wink:

Opublikowano

ale 7s jest do setki?

Opublikowano
  • Autor
ale 7s jest do setki?

cholera wie:decayed:

niby seria 200ps ma mieć 7.3s, dtm ponoć 6.9, więc pewnie te okolice są osiągalne:wink:

Opublikowano

Tylko, że pewnie fwd z pustym bakiem, bez wypasu i dżokejem za kierownicą :)

Moja locha to wazy chyba 10t :)

Opublikowano
  • Autor
Tylko, że pewnie fwd z pustym bakiem, bez wypasu i dżokejem za kierownicą :)

Moja locha to wazy chyba 10t :)

dtm ma q, moje a4 1665kg:facepalm:

Opublikowano

7s powinna byc spokojnie jednak naped daje duzo

Opublikowano

stawiam ze duzo mniej niz 7.0:wink:

7.0 to sie robi 200 KM klekotem

Opublikowano
  • Autor
stawiam ze duzo mniej niz 7.0:wink:

7.0 to sie robi 200 KM klekotem

0-100 to jednak mało istotne w sumie, zdecydowanie bardziej interesuje mnie 100-200:wink:

Opublikowano
stawiam ze duzo mniej niz 7.0:wink:

7.0 to sie robi 200 KM klekotem

Gdzie wyczytales ze taka jest masa Twojego B7?

Ja mam tez quattro tylko silnik 1.8T i w dowodzie widnieje 1480kg a pogonilem ostatnio lzejsza o 180kg lagune 2.0T 204konie.

Powinienes miec ponizej 7s (delikatnie)

Opublikowano
  • Autor
stawiam ze duzo mniej niz 7.0:wink:

7.0 to sie robi 200 KM klekotem

Gdzie wyczytales ze taka jest masa Twojego B7?

Ja mam tez quattro tylko silnik 1.8T i w dowodzie widnieje 1480kg a pogonilem ostatnio lzejsza o 180kg lagune 2.0T 204konie.

Powinienes miec ponizej 7s (delikatnie)

tak mam wbite w dowodzie:facepalm:

sprawdzę kiedyś na jakiejś wadze.

Opublikowano

będzie grubo poniżej 7s jakieś 6.8s

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.