Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Gdzie założyć LPG sekwencje w krakowie ?


MIIKEW

Rekomendowane odpowiedzi

witam

zakupiłem b5 1.8 automat r.2000 i chciałbym założyć gaz do niego, mieszkam w Krakowie wiec najlepiej gdzieś tu założyć

kto mi powie gdzie dobrze to zrobią i oczywiście w miarę tanio ?

dzwoniłem do Godula motosport i za 2500 zakładają Stag300

może gdzieś jest taniej/lepiej ?

aha i co wymienić przed założeniem gazu ? i na jakie ? świece, przewody, etc ?

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń do

Fugazi 508244422, 126386644

Pegaz 122571216

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a czy oni wiedzą co robią ? chciałbym pojeździć troche tym autem a nie sprzedawać go za pół roku

ktoś tam u nich zakładał ?

dzwoniłem do fugazi : 2850pln brc sequent 24 i 2650 stag300

poczekam do wieczora może ktoś jeszcze coś dopisze do tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega zakładał w fugazi, był zadowolony... zrobił ponad 140 tys km na gazie w silniku 2.0

ja pojechałem do tarnowa do czakramu, bo mam turbinę i jakoś z turbo to w fugazi smętnie gadają, nie widzą jaki reduktor, jak z chipem itd...

ale wolnossące mają oblatane... goduli nie polecam... 3 dni chcą auto trzymać... po co? pewnie ktoś inny zaklada, a oni się podpisują... robiłem u nich chip w dieslu, są mili do momentu zapłaty.. :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w Kraku Wszyscy Kochają TDI :decayed: mało kto ma benzynkę :)

_________________________________________________

Do poloneza zakładałem koło Politechniki - na przeciw AWF - nie pamiętam nazwy firmy, ale było :good:

Ojciec do opla zakładał na Zbożowej - też nie znam nazwy firmy - jeździ już 2 lata i jest zadowolony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakładałem rok temu Staga 300 za ok. 2400 zł butla w kole, na ul. Hamernia 4, tel.508078238, (wjazd koło salonu Mercedesa - Armii Krajowej) i jestem zadowolony, goście pracowali w Fugazi tylko otworzyli własny biznes, ceny napewno mają niższe niż w Fugazi i to sporo niższe a widzę, że się starają i doświadczenie też mają spore. Słowem - żadnych problemów od prawie 25 tyś km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra jutro zakładam na bora komorowskiego za geantem na tyłach BP, 2400pln= instalka SEC, mam nadzieje że bedzie dobrze :)

To prawie u mnie pod domem, a jeszcze o nich nie słyszałem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem, że minął już prawie rok od zakończenia wątku ale chce również założyć gaz na Bora Komorowskiego za BP i mam pytanie jak sprawuje się auto z instalacją stamtąd? Może ktoś jeszcze w międzyczasie zakładał tam gaz i mógłby mi coś na ten temat powiedzieć.

Zastanawiam się nad tą gazownią bo mam najbliżej ale jeśli ktoś może mi polecieć sprawdzonego gazownika za przyzwoite pieniądze to mogę zmienić zdanie ;)

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no hey, mogę powiedzieć że goście znają się na rzeczy ale jak to wszędzie bywa nie obyło się bez zgrzytów, ogólnie jeżeli chodzi o znajomość tematu i sprzęt to wszystko jest ok natomiast montaż to już inna bajka, poprzyklejali przewody tasiemkami zaciskowymi w taki sposób że jak zamknęli maskę to mi uszkodzili mate wygłuszającą, podczas jednej regulacji gość wlazł do samochodu w brudnym ubraniu i mi tapicerkę wysmarował, na szczęście jak mi tylko coś nie pasuje z gazem podjeżdżam do nich i bez gadania od razu podpinają, sprawdzają, regulują i tak jest od roku, w tej chwili u mnie spalanie kształtuje się na poziomie 13/15 trasa/miasto z tym że mam automat + 225/55/16 opony = naprawdę nieźle to auto zwolniło w porównaniu do zimówek 205/55/16,

aha ważne też że goście mają interfejs do VAGa i jak coś nie pasuje to sprawdzają najpierw benzynę

polecam od razu dopłatę do dodatkowego filtra gazu (+80pln) oraz większy reduktor (+100pln na 150kw)

w razie dalszych pytań pisz tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, o to właśnie mi chodziło :) Jak pisałem powyżej mam blisko do nich więc cieszy mnie że w razie problemów robią bez problemu poprawki. I na pewno skuszę się na dodatki - filtr i reduktor. Gaz będę zakładał dopiero za kilka tygodni ale na pewno napiszę jak u mnie poszło. Jakbyś jeszcze sobie przypomniał jakieś cenne uwagi to będę wdzięczny - to moje pierwsze auto, które będę gazował więc jeszcze jestem trochę zielony w tym temacie.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEC to raczej niska półka czemu nie założyłes staga? a z dopłatami a to za tamto nieszalejcie lepiej sie zapytać co chcą wsadzic i poczytać opinie w necie na temat reduktorów np. bo sa przypadki że niektóre nie wytrzymują połowy mocy deklarowanej przez producenta;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie już mam, ale jeszcze nie u siebie :confused4: Silnik 2.4 165 kucy, ale niestety nie pamiętam oznaczenia :kwasny:. Przed weekendem mam go w końcu dostać w swoje ręce więc będę mógł więcej powiedzieć o silniku, póki co przewiozłem go tylko ze śląska, dałem do sprawdzenia i załatwiam formalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajny silnik, taki bym chciał w następnym moim audi, tylko teraz już wiem że a4 to jest malutki samochód, może z zewnątrz jest ok ale wewnątrz jest strasznie mało miejsca, szczególnie z tyłu, tearz juz kupie a6 na 100% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też szukałem a6, ale w moim przedziale cenowym :) trudno było znaleźć coś w miarę do jeżdżenia. Trafiła się w międzyczasie a4 w dobrym stanie to łyknąłem. To moje pierwsze audi więc i tak się cieszę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...