Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Demontaż ramion wycieraczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, potrzebuję zdemontować ramiona wycieraczek aby wyjąć plastikowe podszybie. Potrzebuję dostać się do skrzyneczki ze sterownikami ( z tyłu jest śruba). Zdjąłem plastikowe kapselki na nakrętkach po czym odkręciłem nakrętki ale ramiona nie chciały zejść. Posiadacie może schemat jak do tego się zabrać ?

Opublikowano
Witam, potrzebuję zdemontować ramiona wycieraczek aby wyjąć plastikowe podszybie. Potrzebuję dostać się do skrzyneczki ze sterownikami ( z tyłu jest śruba). Zdjąłem plastikowe kapselki na nakrętkach po czym odkręciłem nakrętki ale ramiona nie chciały zejść. Posiadacie może schemat jak do tego się zabrać ?

tu jest potrzebny ściągacz (albo dedykowany albo jakiś mały do łożysk) a nie schemat. Problemem są bowiem ramiona zapieczone na trzepieniach. Można próbować czymś podważać ale trzeba być ostrożnym bo chwila nieuwagi, ręka się omsknie i po szybie...

Opublikowano

Podważać nie masz co, nie dasz rady. Ja ściągnąłem pukając w trzpienie lekko młotkiem aż same zeszły.

Opublikowano

Spróbuj poruszać ramieniem we wszystkie strony może puści.

U siebie też nie mogłem zdjąć pomógł mały ściągacz.

Tapatalk

Opublikowano

mozna sprobowac tez psiknac obficie WD i poczekac przez noc, ewentualnie pare dni takiej imprezy z wd i moze zejda bez uzywania mechanicznych narzedzi ;)

Opublikowano

Po co czekać parę dni skoro wystarczy wziąć mały młotek, uderzyć kilka razy w trzpień i same odskoczą. Robiłem tak w dwóch B6 i bez problemu, ściągaczem za to łatwo porysować plastik ten poniżej szyby.

Opublikowano
Po co czekać parę dni skoro wystarczy wziąć mały młotek, uderzyć kilka razy w trzpień i same odskoczą. Robiłem tak w dwóch B6 i bez problemu, ściągaczem za to łatwo porysować plastik ten poniżej szyby.

weź ten młotek i się w głowę uderz, więcej pożytku będzie. I z młotka i z głowy.

Opublikowano

polej trochę octem , odczekaj 15min , poruszaj ramionami , powinny zejść. Patent z poprzedniej epoki (Sprawdzony!), więc się proszę nie śmiać .

Opublikowano

muszę wypróbować z tym octem bo tez mi nie chcą zejść ramiona a mam do założenia nowe aero.

Opublikowano
Po co czekać parę dni skoro wystarczy wziąć mały młotek, uderzyć kilka razy w trzpień i same odskoczą. Robiłem tak w dwóch B6 i bez problemu, ściągaczem za to łatwo porysować plastik ten poniżej szyby.

weź ten młotek i się w głowę uderz, więcej pożytku będzie. I z młotka i z głowy.

Skoro jedyne wyobrazenie mlotka przez Ciebie to 10 kilowy mlot i napi*rdalanie ile wlezie to moze ty sie jebnij takim mlotkiem. Albo lej wd-40 i czekaj tydzien jak glupi...

Opublikowano
Po co czekać parę dni skoro wystarczy wziąć mały młotek, uderzyć kilka razy w trzpień i same odskoczą. Robiłem tak w dwóch B6 i bez problemu, ściągaczem za to łatwo porysować plastik ten poniżej szyby.

weź ten młotek i się w głowę uderz, więcej pożytku będzie. I z młotka i z głowy.

Skoro jedyne wyobrazenie mlotka przez Ciebie to 10 kilowy mlot i napi*rdalanie ile wlezie to moze ty sie jebnij takim mlotkiem. Albo lej wd-40 i czekaj tydzien jak glupi...

do mnie mówisz głupi... a to ty nie masz pojęcia jak działa ściągacz skoro piszesz o tym, że można coś porysować. Na oczy go nie widziałeś w takim razie i nie wiesz jak działa. Bardziej boisz się, że ściągacz coś porysuje niż to, że młotkiem można niechcący przywalić w szybę, można uszkodzić gwint na trzpieniu (potem fajnie się nakręca nakrętkę...) albo obłupać z farby ramię wycieraczki. doprawdy, to ja jestem głupcem...

btw, napierdalanie, jebnij, głupi - bardzo wyszukane słownictwo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.