Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mruga panel klimy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam problem ze po odpaleniu silnika mruga mi panel klimy i klima nie dziala

tzn nie reaguje na ustawienia tylko caly czas daje gorącym na szybe ;/

co to moze byc vag zero bledow !

Opublikowano

poczytaj sobie o zimnych lutach,często powodem migania panelu są właśnie one

Opublikowano
  • Autor
poczytaj sobie o zimnych lutach,często powodem migania panelu są właśnie one

ale do tej pory nie mialem takiego problemu a tu nagle zawiesila sie i mruga ;/

Opublikowano

to są tylko rzeczy,drgania i lata robią swoje

Opublikowano

na bank zimne luty, poszukaj na forum o naprawie panelu klimatronika.

To zrobienia samemu.

Opublikowano

Kiedyś znajomy miał podobny temat w VW Sharanie z 2002r ,

diagnoza - niski stan czynnika chłodzącego w klimatyzacji

Klima dobrze Ci kolego chłodzi??

Tu szukał bym problemu ....

Opublikowano

Mruganie klimy to oznaka błędów.

Nie wiem dlaczego vag Ci nic nie pokazał

Wejdź w kody klimatornika i zobacz błędy gdzieś jest na forum jak to zrobić i który to dokładnie kanał.

Mi mrugał jak nie miałem adaptacji zrobionek

Opublikowano
  • Autor
Mruganie klimy to oznaka błędów.

Nie wiem dlaczego vag Ci nic nie pokazał

Wejdź w kody klimatornika i zobacz błędy gdzieś jest na forum jak to zrobić i który to dokładnie kanał.

Mi mrugał jak nie miałem adaptacji zrobionek

wlasnie tez czyalem ze to jakąs adaptacje sie robi tylko znalazlem kody do a6c5 a do b5 sa inne

moze mi ktos podac jak to sie ustawia i robi tą adaptacje?

---------- Post dopisany 23-05-2013 at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2013 at 09:32 ----------

moze ktos mi napisac instrukcje jak zrobic tą kalibracje klimy?:)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Mam podobny problem, nie chce zakładać nowego wątku.

Po zapaleniu samochodu miga klimatronik - migaja symbole na wyświetlaczach - przyciski nie migają.

Przyczyną nie są luty - panel miga równomiernie jak kierunkowskaz i zawsze ok 2 minut.

Sterowanie wentylatorem (siłą nawiewu) działa poprawnie.

Sprężarka klimy załącza się poprawnie, prawidłowo działają wszystkie pozostałe przyciski - tzn wskazanie na wyświetlaczach zmieniają się zgodnie z wciskanymi przyciskami jednak nie ma to wpływu na działanie systemu nawiewów - nie zmienia się temperatura powietrza, ani nie przałączają się klapy...

Ktoś spotkał się z czymś takim?

Opublikowano
  • Autor

u mnie dalej to samo i tak jezdze jak narazie:D

Opublikowano

tylko że u mnie wieje chłodem na twarz.... a szyby zaparowane. :facepalm:

muszę to szybko ogarnąc.

szukam jakiegoś schematu klap, żeby zobaczyć czy coś się nie zacięło.

Opublikowano
  • Autor

u mnie caly czas na max gorącym wieje i mozna regulowac tylko predkosc ;p jak ogarniesz cos daj znac zaczne i ja grzebac cos;)

Opublikowano

Więc tak pojawiły się nowe fakty.

Usterka pojawiła się po naciśnięciu (przez żonę) przycisku odparowania przedniej szyby. Wskazuje to na silniczek z klapą sterowaną czerwonym cięgnem ???

Wcześniej (tak kilka miesięcy) czasem gasło podświetlenie przycisków klimatronika - tylko przycisków, działał poprawnie. Mam jednak wątpliwości czy nie padł sterownik???

Pytanie czy klapa/silniczek może paść na jeden raz bez zadnych oznak czy to raczej stawiacie na sterownik?

---------- Post dopisany 22-09-2013 at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany 18-09-2013 at 22:15 ----------

zrobione. pomogło ponowne kodowanie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.