Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Napad na drodze.


carpa84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Może ktoś coś widział lub wie !! A mianowicie kumpel mój wracał w sobotę ze Stalowej Woli i w godzinach nocnych w okolicach Leżajska został napadnięty przez grupę "kiboli" którzy zajechali mu drogę (byli prawdopodobnie kilkoma samochodami ok 20 chłopa) i doszczętnie zdewastowali mu Audiczkę B7. Kumpel niema żadnych powiązań z piłką nożną czy też z inną dyscypliną(miał pecha). Z tego co zdołała ustalić policja dostał za rejestrację. Podczas napadu padły hasła że "łapie" za pochodzenie z miasta w którym mieszka. Na szczęście koledze nic się nie stało ale auto zostało doszczętnie zdewastowane, powybijane szyby a o karoserii nawet nie chcę mówić. Jeśli może ktoś cokolwiek wie proszę o kontakt. Ponoć świat jest mały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu mój kumpel miał taką samą sytuacje tylko że a4 b5 jechał. Poprostu brak słów do takich debili !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuje koledze... Dawno powinni wybić tych kiboli, banda debili i nic więcej. Mam kumpla, który obraca się w tych kręgach i w sumie należy do nich. Jego myślenie jest conajmniej zastanawiające, a chłopaczek spoko kumpel, mądry, inteligentny i w ogóle.

Zresztą ich nie obchodzi piłka, obiją Ci morde za nic, bo będą mieć taki kaprys :facepalm:. Upierd*lić nogi przy samej d*pie, może czegoś się nauczą.

Nie widziałem tej sytuacji, więc nie pomogę :thumbdown:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że koledze nic się nie stało.

najgorsze, że takie bydło nie jest wykastrowane i może się rozmnażać (pewnie z babsztylami na poziomie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo te rury z ZKS tak mają . Kiedyś wracalismy z meczu z Resovią w 3 auta. Był remont mostu i wahadełko nasze auto nie łapnęło się na zielone światło . Wielka chuliganka nawet nie pozwoliła wysiąść z samochodu, tylko rzucili się z butami i kamieniami na naszą cordobę. Efekt był taki , że wracaliśmy bez szyb , ostała się tylko czołowa. O blacharce nie wspomne. Buractwo bez honoru i jakichkolwiek zasad.

Szkoda B7 , ale jak nie ma AC to chyba twój fumferl nic nie zdziała . Wielki BZC phiii , trafią się jeszcze ;) WH \o/\o/\o/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...