Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szybkie czyszczenie przepływomierza - polecam Wam ten środek!


ePasjonat

Rekomendowane odpowiedzi

30-40 zł Liqui Moly, czyści po jednym psiknięciu, polecam. Nie trzeba kupować nowej przepływki za 200-800 zł :)

i-liqui-moly-oczyszczacz-przeplywomierza-luftmassensensor-reiniger-200ml.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzyłem go do swojego , fakt elementy pomiarowe bez jakiegokolwiek mazania pedzlami czy innym z czarnych od brudu po spsikaniu robia sie krystalicznie czyste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy efekt czyszczenia tym preparatem utrzymuje się na dłużej, czy na kilka dni? Czytałem dużo o czyszczeniu przepływomierza różnymi preparatami i ludzie pisali, że czyszczenie pomagało na kilka dni.. więc właściwie pomagało to tylko upewnić się na 100% że to wina przepływki. Możecie się pochwalić ile już czasu jest dobrze po czyszczeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na kilka dni? :D Wiadomo, że na dłużej, przepływomierz nie brudzi się po paru dniach. Te osoby co Ci mówiły takie rewelacje pewnie nie wymieniały filtru powietrza od paru lat :D Wymienia się jeżdżąc w polskim mieście co 8 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyczyscilem półtora roku temu ostatnio ściągałem i patrzalem to nadal był czysty , przed czyszczeniem był czarny elemetach pomiarowych oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem efekt na autostradzie i na mieście na testach dynamicznych - przepływomierz jak nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze.. no to rzeczywiście.. Bo generalnie problem z przepływomierzem to problem brudu.. jak ludzie czyszczą nie wiadomo czym to potem jest jeszcze kwestia jakiejś powłoki ochronnej i może dlatego taki przepływomierz po kilkunastu dniach ma złe wskazania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiadomo, że tam nie ma zwykłej "blaszki" jak to mówią polscy mechanicy typu Mietek i Józek. Tam jest elektronika, dlatego przepływomierz produkuje m.in. Bosh a nie Krupp AG :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...