Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa climatronic A4 B6 1,8T


Dominika32

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłam auto z niedziałającym climatronikiem. mechanik od razu stwierdził że to napewno sprężarka "jest walnięta". Nie mam jednak wątpliwości ponieważ inna osoba stwierdziła że lepiej jest sprawdzić najpierw rurki a nie od razu wymieniać sprężarkę. Nie wiadomo kogo słuchać... :facepalm: mechanik kiedy podłączył sprzęt do do sprawdzenia szczelności to słychać było spod silnika syczenie (głos jak z przebitej opony) i nie wiem czy to przez sprężarkę czy faktycznie może być "jakaś" rurka uszkodzona. Jakieś porady? :wink: Wszelkie sugestie są mile widziane :naughty: dostałam tylko nalepkę ze sprężary i chciałabym wiedzieć ile orientacyjnie kosztowałaby taka przyjemność...

spr_arka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro było słychać syczenie to trzeba wleźć pod samochód i sprawdzić skąd się ono wydobywa, inaczej to jak wróżenie z fusów. Regeneracja sprężarki 250PLN i >, rurki koło 100PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro sprawdzał szczelność, to czemu nie dodał kontrastu? Chyba wtedy by było widać skąd ucieka gaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam chyba mało ambitnych mechaników bo jak nie powiem co mają zrobić to nie ruszą sami :facepalm: nieszczelna jest sprężarka, powietrze "syczy" ze środka tego kółka które jest na końcu sprężarki. Ciekawe czy coś da regeneracja...szukam :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno coś da jedyny problem czy nie będzie za drogo :decayed: no ale daj do regeneracji tylko do kogoś komu się chce :wink:

a wracając do mechaników którym jak nie pokażesz palcem co maja zrobić to wyszukaj na forum polecanych mechaników i zacznij jeździć do nich jeśli sama nie grzebiesz w autku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...