Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kluczyk scyzoryk i zmiana centralnego zamka


Hans47

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy da sie wogole tak zrobic zeby w moim przedlifcie 96r zmienic centralny zamek tak zeby miec ze scyzorykiem i funkcje otwierania szyb z pilota i jak rozwiazac temat immo duzo z tym roboty ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej i jak doszedles jak to jest z tym scyzorykiem :)?

Wysyłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy da sie wogole tak zrobic zeby w moim przedlifcie 96r zmienic centralny zamek tak zeby miec ze scyzorykiem i funkcje otwierania szyb z pilota i jak rozwiazac temat immo duzo z tym roboty ???

jeżeli masz centralny zamek u siebie i pakiet komfortu to jest temat do ogarnięcia. A temat immo nie interesuje bo przekładasz transponder i działa. Oczywiście grota robisz swojego i kodujesz na swojego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś zmienić pompkę centralnego zamka na taką która obsługuje alarm. Najlepiej jakby udało Ci się kupić pompkę razem z kluczykiem do niej. Następnie by trzeba było dorobić antenę do pompki bo bez niej będzie działać jedynie z odległości około 30cm. Immo wystarczy potem przełożyć ze starego kluczyka i dociąć grot.

Bynajmniej tak to wygląda w polifcie. Być może i procedura jest ta sama w przedlifcie.

Polecam stronę o pompkach centralnego . Znajdziesz tu opis funkcji pompki

digakom - digitale automobil kommunikationstechnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...