Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Notebook jaki??


audiii a4

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupić jakiegoś laptopa tak do 2600zł tylko nie wiem jakiego wybrać ?? musi mieć na pewno 2GB ram(lub więcej) i dysk przynajmniej 160 GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jednego ACERa , a drugiego ASUSa i z obu jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tą sieć sklepów: H&B Notebooks :good: Ostatnio pomagalem siostrze w zakupie czegoś takiego jak Ty chcesz, tzn. w tych pieniądzach. Tu masz kilka propozycji z tego sklepu, ceny maja bardzo konkurencyjne :good:

1. Toshiba (solidna i markowa) http://www.handb.pl/oferta/Satellite_A300-149,Toshiba,815

2. Siemens (mocy i tani, ale to siemens :disgust: ) znajomy to kupił i jest zadowolony http://www.handb.pl/oferta/Amilo_Pi_2550__Drukarka_CANON,Fujitsu-Siemens,842

3. HP (markowy i ciekawy) siostra kupiła właśnie ten model, cytuję jej słowa: "ten bo jest ładny i ma pilota" :decayed::naughty:http://www.handb.pl/oferta/Pavilion_dv6830ew,Hewlett_Packard,762 (karta graficzna GF 256 MB, 2giga ramu, procek nie najgorszy :wink4: )

Zależy co chcesz na tym laptopie robić? Jeśli chcesz mieć super sprzęt to polecam dołożyć i brać składaka :good: Ja tak zrobiłem i mam teraz full opcję za dość niskie pieniądze :wink4: Tylko że składaka opłaca się brać jak najlepszego, im lepszy tym cena korzystniejsza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam HP Pavilona z serii 9000.

Sam laptop jest OK ale bateria po 9 miesiącach lipa. Po naładowaniu 30 min. to max. Jedyne usprawiedliwienie to to , że lapek "chodzi" 16-18 godzin na dobę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŻADNYCH HP!!!

Sprzęt poprawny, ale serwis beznadziejny - jak tylko cokolwiek się przydaży to będziesz się z baranami szarpał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam HP Pavilona z serii 9000.

Sam laptop jest OK ale bateria po 9 miesiącach lipa. Po naładowaniu 30 min. to max. Jedyne usprawiedliwienie to to , że lapek "chodzi" 16-18 godzin na dobę

Codziennie tyle chodzi na bateriach czy podpięty do ściany ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptop będzie mi służył do grania , internet itp . . Można kupić składaka laptopa?? nie wiedziałem ze można sobie wybrać części w laptopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam toshibe satellite A300-149 mam ją drugi miesiąc i jestem bardzo zadowolony. Jest dobrze wykonana, bateria trzyma ok. 2.5 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptop będzie mi służył do grania , internet itp . . Można kupić składaka laptopa?? nie wiedziałem ze można sobie wybrać części w laptopie

Chłopie jak do grania to Ty szukaj czegoś droższego... :decayed:

Trochę zaszalałem ale sam możesz sobie coś złożyć:

cena zestawu: 2 978,80 zł

Korpusy notebooków Compal JFL92 SantaRosa Refresh15.4''WSXGA+ Glare,965PM,GF8600GT-512,DVD-RW,WC,FP 1 856,40

Procesory Mobilne Intel Mobile Core 2 Duo T7500, 2.2 GHz, 800 FSB, 4MB cache, Santa Rosa 660,30

Pamięci SODIMM Kingston 2048MB 800MHz DDR2 Non-ECC CL5 SODIMM (szt.1) 115,40

Dyski twarde 2,5" Dysk Seagate Momentus 5400.4 2,5'' 250GB, 5400RPM, SATA/300, 8MB cache 199,80

Karty sieciowe Intel Wireless WiFi Link 4965AGNMM2 Network Connection 92,00

Oprogramownie OEM (pusto)

Akcesoria do notebooków Moduł Bluetooth do kadłubka Compal FL90 / FL91 (szt.1) 54,90

Proponuję zwrócić uwagę na to co wybrałem :good:

Na tym sprzęcie pośmigasz ładnych parę lat :wink4:

http://www.return.com.pl/kalk.php - sobie sam możesz coś ciekawego złożyć :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam HP Pavilona z serii 9000.

Sam laptop jest OK ale bateria po 9 miesiącach lipa. Po naładowaniu 30 min. to max. Jedyne usprawiedliwienie to to , że lapek "chodzi" 16-18 godzin na dobę

Codziennie tyle chodzi na bateriach czy podpięty do ściany ??

Łącznie tyle :)

Raz jest podpięty,raz na aku.

W związku z tym często jest doładowywany i w tym upatruje słabej kondycji aku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo coś takiego i tu już Ci cena na bank będzie odpowiadała :wink4:

cena zestawu: 2 627,40 zł

Korpusy notebooków VBI Compal FL90 15.4'' WXGA+ Glare,965PM,GeForce 8600GT-512,DVD-RW,WC Santa Rosa PM2 1 505,00

Procesory Mobilne Intel Mobile Core 2 Duo T7500, 2.2 GHz, 800 FSB, 4MB cache, Santa Rosa 660,30

Pamięci SODIMM Kingston 2048MB 800MHz DDR2 Non-ECC CL5 SODIMM (szt.1) 115,40

Dyski twarde 2,5" Dysk Seagate Momentus 5400.4 2,5'' 250GB, 5400RPM, SATA/300, 8MB cache 199,80

Karty sieciowe Intel Wireless WiFi Link 4965AGNMM2 Network Connection 92,00

Oprogramownie OEM (pusto)

Akcesoria do notebooków Moduł Bluetooth do kadłubka Compal FL90 / FL91 (szt.1) 54,90

Być może Compal ładny nie jest ale bardzo solidny :good: Ja już śmigam pond pół roku na podobnym sprzęcie, ale wtedy dałem parę złotych więcej :gwizdanie: Aż się wierzyć nie chce jak to tanieje :blink::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli juz to Toshiba lub Packard Bell (ktorego mam akurat na sprzedaz) ten drugi bedzie sie nadawal rowniez super do pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tę cenę polecam przejrzeć ofertę ARISTO - serwis :good: we Wrocławiu wszystko robią,

jakoś laptopów :good: , poprzednio miałem Acera i też spox, w rodzinie mam już 4x Acer,

a jednego z nich zamieniłem 4miesiące temu na ARISTO Prestige 1800 i jest OK

ewentualnie napisz do mnie offline to pogadamy, może coś doradzę (śmiem twierdzić że się na tym znam :hi: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...