Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Allroad a4 B8 177

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chcialem sie pochwalic swojim samochodem zakupiony od nowosci w salonie polska rok 2012 czerwiec

image.jpg

tyl.jpg

srodek.jpg

Moje wyposarzenie:

Audi A4 Allroad 2.0 TDI 177KM Quattro 6-G

Wyposażenie dodatkowe:

- Szary Lava perłowy

- Fotele / Deska rozdzielcza / Wykładzina / Podsufitka

czarne / czarna/czarna / czarna / srebrna Mond

- Pakiet promocyjny "Prime"

Klimatyzacja automatyczna 3-strefowa (9AQ)

Podłokietnik z przodu (6E3)

Czujnik zmierzchowy świateł i czujnik deszczu (8N6)

Reflektory ksenonowe plus ze światłami do jazdy dziennej LED (zawierają układ zmywania reflektorów) (PX1)

Autoalarm fabryczny (7AL)

Audi parking system (7X1)

Lusterka zewnętrzne ogrzewane (6XD)

Komputer pokładowy z kolorowym wyświetlaczem (9Q8)

- PNQ/NAW System MMI Navigation plus

- 7 calowy ekran kolorowy w konsoli centralnej- obraz 3D

- 2 czytniki kart SDHC

- system nawigacji satelitarnej MMI Navigation plus z twardym dyskiem

- 8 głośników o łącznej mocy 80 Watt

- Audi Parking System Advanced z kamerą cofania

- Lusterka zewnetrzne ogrzewane i elektrycznie składane z automatyczną funkcją przeciwoślepieniową

- Przygotowanie pod Rear Seat Entertainment

- Audi hold Assist

- Audi Side Assist

- Asystent śwateł drogowych z czyjnikiem zmierzchowym świateł

- Ogrzewanie postojowe sterowane pilotem

- Lusterko wewnętrzne z automatyczną funkcją przeciwoślepieniową

- Hak holowniczy

- Pakiet optyczny: srebrna listwa wokół szyb i srebrne relingi dachowe

- Ogrzewanie foteli przednich i siedzeń tylnych

- Regulacja ustawień przednich foteli, elektryczna (zawiera 7P1)

- Siedzenia sportowe z przodu (zawierają 7P1)

- Hak holowniczy

- Kierownica 3-ramienna, wielofunkcyjna, obszyta skórą

- Koło zapasowe, dojazdowe z podnośnikiem

- Adaptive light

- Pakiet Oświetlenie

- Audi Extensive

- Program serwisowy 5 lat / 150 000 km. Efektywna ochrona przed kosztami nieprzewidzianych napraw przez 3 lata po upływie fabrycznej gwarancji.

- Pakiet "Schowek"- zawiera:

- uchwyt na napoje w podłokietniku z tyłu

- siatki w oparciach przednich foteli

- zamykane schowki pod przednimi fotelami

- zamykany schowek w desce

- Wspomaganie unoszenia i zamknięcia bagażnika, elektryczne

- Adaptive cruise control

- Roleta przeciwsłoneczna z mechaniczną regulacją na szyby boczne z tyłu

- Szyba tylna i boczne szyby w drzwiach z tyłu z dodatkową powłoką zaciemniającą

- Tapicerka Alcantara

- Złącze Bluetooth

Opublikowano

wygląda ładnie, choć mi się przedlift bardziej podoba :decayed: będziesz w nim coś zmieniał? czy pozostanie serią? jakie masz spalanie? ciekawi mnie różnica między 170-konną wersją, a nową 177-konną :wink:

Opublikowano

:hi: hej ziomal.

piękna :slina:

Opublikowano
  • Autor

a dzieki roznica ponoc taka miedzy 170 a 177 moment sie zwiekszył i ponoc duzo lepiej sie zbiera ten moj sprzedawca tak twierdzi bo ja nigdy nie jezdzilem 170 a jak zamawialem autko chialem z 3.0 ale roznica byla na samym silniku 50 tys bez sensu i nie wiem czy jest sens jej moc podnoscic jak radzicie

Opublikowano

ja w swoim 170-konnym podniosłem. żałuję, że dopiero po roku... auto o niebo lepiej się zbiera, spalanie spadło i przy tym moment poszedł w górę. moje auto miało seryjnie 180 koni i 380 niutonów, teraz mam 210 koni i 430 niutonów :wink:

Opublikowano
  • Autor

a ile cie to kosztowalo?brat ma nowa A6 ta biturbo 313 ogien z d*py!!!

Opublikowano

jest mega cen 1300 zł hamownia i kilka pomiarów zadzwoń tam i powiedz że jesteś z a4 klubu lub od Jarka

Opublikowano
a ile cie to kosztowalo?brat ma nowa A6 ta biturbo 313 ogien z d*py!!!

1500 w Warszawie w R-Performance. A6 bi turbo to mam nadzieję, że następca mojej A5tki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a jakie macie ogolne wrazenie o audi jako marce?

Opublikowano

na hamowni możesz zmierzyć ale robić teraz?! masz jeszcze gwarancję :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

ja mam gwarancje jeszcze 4 lata lub 150 tys

Opublikowano

A niestety nasze auta maja zabezpieczenie antytuningowe, fizyczne plomby i software...

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

Ciekawe czy ktoś napisze, że przydałaby się większa gleba ;)

Opublikowano

ładna sztuka :wink:

Opublikowano

Gratuluję, zawsze mi się allroad podobał, fajny wypasik:wink: wydech na 2 rurki by się przydał:kox:

Opublikowano

Następny z przypisana rehabilitacją :decayed: Taki wypas i manual :facepalm: Jest kosa!

Opublikowano
  • Autor

niestety jak zamawialem nie bylo automatu a nie mialem ochoty czekac pol roku jak laskawie audi zdecyduje kiedy wprowadzi automat

Opublikowano
a ile cie to kosztowalo?brat ma nowa A6 ta biturbo 313 ogien z d*py!!!

Hmmm czy my się przypadkiem nie spotkaliśmy na Zakopiance w Krakowie ?

Pamietam ze nie tak dawno podszedł ktoś do mnie i mówił ze ma B8 itd wspominał równiez o bracie co ma 3.0 TDI 313 km :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.