Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Myjnia bezdotykowa ... korzystacie??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio dwa razy korzystałem z myjni bezdotykowej.

Efektami mycia bylem bardzo zadowolony.

Czas 10 min/10zl byl dla mnie wystarczający. Nie musiałem auta wucierac do sucha , nie zostały zadne zacieki.

Tylko zastanawia mnie czy ta technologia proszkowa w pierwszym etapie mycia nie jest szkodliwa dla lakieru.

Jestem ciekaw waszych opinii , doświadzczeń.

Tutaj link do identycznej myjki o której wam opisuje :

http://www.ehrle.pl/myjnie/index.php

Pozdrawiam

Opublikowano

Ja tam myje dotykowo - sam tylko i wylacznie :mrgreen:

Opublikowano
Ja tam myje dotykowo - sam tylko i wylacznie :mrgreen:

Kolega chyba pytał o coś innego . OT.

Ja nie kozystałem, ale opis wyglada dosyć zachęcająco, chetnie sie przejade, moze w tym tygodniu.

Tutaj są lokalizacje

Co do myjni bezdotykowych slyszalem tez takie opinie ze srodki chemiczne uzywane tam są bardzo agresywne i niszczą lakier, ale nie wiem na ile jest to prawda bo z byt czest z nich nie korzystam.

Opublikowano

myłem na takiej myjni (nawet jest w spisie myjni na tej stronie ktore podales) z 10 razy samochod i jestem jak na razie zadowolony, na lakierze zero sladow, tylko troche kiepsko sobie radzi z tlustym brudem na tyłku samochodu, musze gabka przejechac (zmieniony, jakis "sportowy" nieoryginalny tlumik mam i mi zasyfia klape), tak poza tym to faktycznie smug nie zostawia,ale wydaje mi sie ze samochod bardziej sie brudzi-szybkiecj lapal kurz w lato i lakier jest taki...hmm lepki lekko? jak sie auto umyje, nawoskuje recznie to jest lakier jest taki fajny sliski, wszystko splywa, a po tej myjni nie koniecznie, niby sie swieci, dobry wynalazek, bo tani i szybki, ale nie zastapi starego dobrego mycia recznego + woskowanie :) ja juz sie w 7 minut z pelnym programem wyrabiam:P i wg mnie przydal by sie 5 program - sprezone powietrze, zeby mozna wydmuchnac z zakamarkow wode...

Opublikowano
uzywane tam są bardzo agresywne i niszczą lakier,

nie ktore myjnie nie myja czerwonego koloru aut bo te w szczegolnosci robia sie takie jak w zimie zmrozone. :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.