Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o ocenę logów


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to że jakiś program jest wgrany. Turbo lekko przeładowuje i przepływka tnie dawkę. Przepływka do wyczyszczenia i jak filtr nie był wymieniany to wymień. Co do turbo to wężyki podciśnienia posprawdzaj, można zawory przeczyścić i sprawdzić czy sztanga chodzi bez oporów i zacięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzą że program jest na 128ps. Filtr powietrza wymieniłem po zakupie bo był załadowany do pełna. Podciśnienia zmienię na silikony. Coś jeszcze jest nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez problemu jeden strzał z rozrusznika i chodzi obojętnie czy ciepła czy zimna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że jakiś program jest wgrany. Turbo lekko przeładowuje i przepływka tnie dawkę. Przepływka do wyczyszczenia i jak filtr nie był wymieniany to wymień. Co do turbo to wężyki podciśnienia posprawdzaj, można zawory przeczyścić i sprawdzić czy sztanga chodzi bez oporów i zacięć.

nic nie czysc, przeplywka nic nie tnie, tylko pewna rzecz w programie powoduje ze sa takie wskazania.

Nie wprowadzajcie kolegi w blad. Wskazania w 003 mowia same za siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur potrafisz zrobić korektę tego softu tak żeby jechało i dymiło jak trzeba ?

Ori przepływka bosch już w drodze żeby zrobić nowe logi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób jeszcze logi 001 S + D

No i sprawdź czy masz podstawki wlutowane pod kości w ECU, czy bezpośrednio na płytce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeślij mi na PW wstępne koszta. Jak wyrywałem mu ECU przy ciągnięciu przewodów pod wzmacniacz to widziałem jakieś podciśnienie idące do pudła. W 1.8T tego nie było. Gdzie to odpiąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niektorych afnach mapsensor jest w srodku kompa i tam idzie wezyk, czesto olejem zalewa ecu....dziwny wynalazek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wężyk idący do ecu jest zawalony olejem to jest spore przeładowanie przynajmniej tak sie spotkałęm a co do korekty programu Maciek wstrzymaj sie przecież zamierzasz zmieniać turbo i wtryski i dopiero po tym zmianach rób korektę programu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zróbcie logi 001 tam będzie dawka i napięcie na pompie, będzie wiadomo czy idzie ogniem czy cos jeszcze można wydumac i przywolać konie do stada, dodatkowo dawka na jałowym powinna być na poziomie 3-4mg, dzieki temu turbawka moze wczesniej wstać, a kata to bym wyrezał może zawalony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek masz czas w czwartek na logi ? samemu ciężko mi ogarnąć furę i laptopa :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli reasumując zróbcie więcej:

statyczne

001

dynamiczne

001

004

+ sprawdzenie czy na plycie kompa mamy takie oto podstawki:

028906021_EK_Sockets.jpg

af2.jpg

kosci_L_H.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro w drodze do pracy postaram się logi ogarnąć. Mam tam długa prosta. Co do podstawki dopiero w czwartek będę u rodziców bo o ile pamiętem ecu było skręcane na troxy przynajmniej w aeb.

---------- Post dopisany 29-05-2013 at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2013 at 22:11 ----------

Log (0 - 001,004)

Log (1 - 000,001)

---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ----------

Logi zrobiłem przed pracą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dynamiczna regulacja kąta kuleje w logu 004

musiałbym rzucić okiem w program, ale raczej napięcie jest podniesione na nastawniku, dlatego neiwiadomo ogólnie ile tam szamba leją ...:D i zapewne jest to wiecej niz te 46mg

dawka na jałowym jest ok

temp jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co robić ? przewalić program i zobaczyć co sie stanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dynamiczna regulacja kąta kuleje w logu 004

musiałbym rzucić okiem w program, ale raczej napięcie jest podniesione na nastawniku, dlatego neiwiadomo ogólnie ile tam szamba leją ...:D i zapewne jest to wiecej niz te 46mg

dawka na jałowym jest ok

temp jest ok

w logu 001 nie widzisz ile jest paliwa? no to ładny z ciebie specjalista

do autora: zrób loga 000 basic setting i powiedz kiedy był wymieniany filtr paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

000 jest log w pierwszym poście chyba że coś jeszcze mam dorobić. Filtr paliwa nie mam pojęcia bo jestem właścicielem od miesiąca na razie zmieniłem tylko powietrza i olej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian przecież jest w Bs grupa 0 zlogowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...