Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czyszczenie ukladu.


kasia_84

Rekomendowane odpowiedzi

witam

troche nie wiem co zrobic bo odkrecilem dzis dlawik i sa tam opilki ze sprezarki w sumie cztery, osuszacz tez odkrecielem i z tego co widze po naklejce na nim to nie byl wymienany od 02.05 jedna dziurka w nim taka cieniutka byla zapchana, sprezarka ma zerwana sprzeglo. Sprezarke juz kupilem z allegro po regeneracij za 600 zl z pol roczna gwarancja, dlawik i osusacz nowy bede zakladal. Czy da sie rade samemu przeplukac uklad czy trzeba miec do niego jakas specjalna maszyne, czy poprostu zalozyc sprezarke nowy dlawik i osuszacz sprawdzic szczelnosci i nabic klime. Czy bez czyszczenia ukladu sprezarka bedzie dzialac bez zarzutow czy sie zatrze i znow sie zerwie sprzeglo. Czy sa jakies srodki do czyszczenia ukladu i jak to zrobic jeden waz mam calkowicie zdjeiety ten co idzie z osuszacza do sprezarki. Jak mozna sprawdzic czy stara spezarka sie zatarla czy zerwala sie sruba ze starosci?

dziekuje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sam tego dobrze nie zrobisz .... trzeba mieć specjalistyczne urządzenia ... jedż do zakładu specjalistycznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis rozkrecilem swoja sprezarke w srodku czysty olej i zero opilkow metalu srodek sprezarki tez czysciutki, wiec nie wiem moze poprostu sprezarka sie nie zatarla tylko zerwalo srube lub samoczynnie sie wykrecila ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak rozkręciłeś to tłoczki ładne, patrzałeś ręką czy da rade zakręcić , wszystko lekko chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko czy osuszacz powinno się wymieniać co jakiś czas? czy jak nic się nie dzieje to lepiej nie ruszać, czy jest to część do częstej wymiany jak np filtr kabinowy? sorki za głupawe pyt ale jestem zielony w temacie klimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...