Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Opóźniona turbina, większe spalanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem z moją Audi gdyż brakuje jej mocy i więcej pali. A mianowicie turbinę słychać po ok 2600 obr/min i do tych obrotów ma strasznego muła. Ostatnio jadąc z 4 osobami pod górkę na piątym biegu utraciła całkowicie moc i musiałem redukować do 3 żeby w ogóle podjechać. Byłem na kompie to był błąd z regulacją ciśnienia doładowania i teraz nasuwa się pytanie czy od tego mogło wzrosnąć spalanie i jak to podejść żeby dojść z tym ciśnieniem?

---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ----------

Problem powoli sam się rozwiązuje bo turbina już w ogóle nie działa i można jechać max 80. W piątek jedzie na serwis i zobaczymy co i jak.

Opublikowano
:vaglogi: i dużo by się wyjaśniło :P
Opublikowano

Wpada w tryb awaryjny. Turbine na stół i czyszczenie :)

Opublikowano
  • Autor

Problem rozwiązany. Wężyki wszystkie wymienione i auto jeździ jak powinno:)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć.

Podepnę się pod wątek, gdyż nie chcę zakładać nowego.

Mam problem z moim samochodem - bardzo słabo się zbiera w dolnym zakresie obrotów [AJM]. Dwa tygodnie temu oddałem auto do regeneracji turbiny, ale efekt jest moim zdaniem niewystarczający. Fakt, że w górnym zakresie jedzie przyzwoicie, ale wydaje mi się, że jeszcze coś jest do zrobienia i/lub regeneracja nie została wykonana prawidłowo.

Mam logi i zrzut błędów (co też mi się dziwne wydaje, że goście od turbiny nie wyczyścili błędów podczas regeneracji) - nie są to jakieś super logi, bo nie mam w tym doświadczenia więc proszę o wyrozumiałość i pomoc. Wszelkie sugestie wezmę pod rozwagę.

Dodałem logi jako print screeny (chyba), bo nie wiem czy udało mi się załączyć pliki.

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

Coś mi się wydaje, że mi się nie udało przedtem dodać te print screeny. Może teraz?

Log_003.jpg

Log_008.jpg

Log_010.jpg

Log_011.jpg

Opublikowano
Problem rozwiązany. Wężyki wszystkie wymienione i auto jeździ jak powinno:)

czyli jednak nie trzeba było wyjmowac turbiny.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tez tak miałem ze na niskich obrotach nie chciala sie wkrecac a przy wiekszych juz bylo wszystko ok. U mnie byl wtedy pekniety wezyk. 3 razy pekly az wkoncu wymienilem wszystkie i do tej pory wszystko jest ok.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.