Skocz do zawartości
IGNOROWANY

co to za kody bledów


basik9634

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie odnośnie kodów błędów bo mi sie pokazały ale nie mam pojęcia co one oznaczają czy ktoś ma możliwość mi pomóc?

16486 i 16518

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16486 - Przepływomierz powietrza (MAF) - niskie napięcie wyjścia

16518 - Sonda Lambda podgrzewana 1 bank 1 - brak sygnału

potrzebne logi dynamiczne przepływki i sonda/przewody od sondy do sprawdzenia

i na przyszłość taki temat pisz w dziale diagnostyka VAG:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw napisz czy masz jakieś objawy. Skasuj błedy i sprawdź za jakis czas czy sie nie pojawiają.

16486 - Mass Air Flow Sensor (g70) przepływka-może styki nie łączą

16518 sonda lambda, masz gaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam gaz sekwencyjny

---------- Post dopisany 01-06-2013 at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2013 at 11:40 ----------

objawy byly takie ze samochód byl jak by slaby ale juz znalazłem przyczynę okazało sie ze jakiś imbecyl co posiadał wcześniej ten samochód wyją bezpiecznik od tych podzespołów w jakim celu tego nie mogę ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to pewnie że myślał że przpepływka walnięta i ją odłączył przed sprzedażą bo bez niej chodzi lepiej jak z nią. Ale teoria trochę się nie sprawdza bo samochód chodzi dobrze tak? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim silniku jest na numerku 29 ty masz inny silnik wiec może byc całkiem co innego i zapewne masz dwie sądy do tego

---------- Post dopisany at 02:41 ---------- Poprzedni post napisany at 02:38 ----------

kejsi jesli chodzi o prace bez tego bezpiecznika to nie było za idealnie bo brakowało mu tej werwy nawet przy ruszaniu a teraz jest o niebo lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro teraz jest lepiej to skasuj błędy i jak nie wrócą szybko to powinno być dobrze. Ale z tym bezpiecznikiem to faktycznie dziwne że tak montowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim silniku jest na numerku 29 ty masz inny silnik wiec może byc całkiem co innego i zapewne masz dwie sądy do tego

---------- Post dopisany at 02:41 ---------- Poprzedni post napisany at 02:38 ----------

kejsi jesli chodzi o prace bez tego bezpiecznika to nie było za idealnie bo brakowało mu tej werwy nawet przy ruszaniu a teraz jest o niebo lepiej

ile amperowy bezpiecznik tam siedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...