Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana zwykłych żarówek DRL na Led + projekt kierunek LED cały pasek


darecy

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłbyś się Jarek za tego moda, czekam i czekam. :wink:

Jeśli to wypali, to będzie super wyglądać - robię od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się zabieram do tego...:wink:

potrzebuje jeszcze tylko rezystory mocy i nowy komplet gumowych korków ze sklepu Super Mario Bross :grin:

napiszę tylko że wpadły w przeciwmgielne mocne ledy CRE 29W

bmk6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się zabieram do tego...:wink:

potrzebuje jeszcze tylko rezystory mocy i nowy komplet gumowych korków ze sklepu Super Mario Bross :grin:

napiszę tylko że wpadły w przeciwmgielne mocne ledy CRE 29W

http://img46.imageshack.us/img46/1980/bmk6.jpg

Jaa-roo-sław! Jaa-roo-sław! :wink:

Trzymamy kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok aby dostać się do kierunku musimy wyciąć plastik i zamówić zestaw naprawczy nr 18: 420998295

korek ma fi:45mm

cena w ASO za ten korek to 54zł szt :kwasny:

myjk.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok aby dostać się do kierunku musimy wyciąć plastik i zamówić zestaw naprawczy nr 18: 420998295

korek ma fi:45mm

cena w ASO za ten korek to 54zł szt :kwasny:

http://img833.imageshack.us/img833/8198/myjk.png

Korek z hydraulicznego firmy Geberit pasuje idealnie ( tylko ma żółty kolor?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korek hydrauliczny do drl tak. Ale do kierunkowskazów nie podejdzie, wciecie jest innego ksztaltu i ma 45 mm. Kupilem dzisiaj czarne zaslepki do slupkow bramy, plus oring fi 45mm mysle ze z tego poskladam.

Mam juz dobrane rezystory mocy do zarowek led. Jak wszystko skompletuje bedzie rezanie.

---------- Post dopisany 28-09-2013 at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany 26-09-2013 at 19:17 ----------

Pokaż jak świeci cree w halogenach :D hmm zastanawiam mnie czy można w miejsce tam gdzie ty masz cool blue hyper wrzucić np. bardzo mocnego leda i czy da tyle światła co zwykła żarówka w nocy :D

3t7a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korek hydrauliczny do drl tak. Ale do kierunkowskazów nie podejdzie, wciecie jest innego ksztaltu i ma 45 mm. Kupilem dzisiaj czarne zaslepki do slupkow bramy, plus oring fi 45mm mysle ze z tego poskladam.

Mam juz dobrane rezystory mocy do zarowek led. Jak wszystko skompletuje bedzie rezanie.

---------- Post dopisany 28-09-2013 at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany 26-09-2013 at 19:17 ----------

Pokaż jak świeci cree w halogenach :D hmm zastanawiam mnie czy można w miejsce tam gdzie ty masz cool blue hyper wrzucić np. bardzo mocnego leda i czy da tyle światła co zwykła żarówka w nocy :D

http://img266.imageshack.us/img266/7159/3t7a.jpg

Miałeś spryski przy zwykłych lampach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zderzak razem ze ślizgami mam pod spryskiwacze lamp, 2 lata temu myślałem aby dołożyć (spryski, pompkę okablowanie) ale nie chciało mi się :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie to czym leciałes karoserie , że tak się świeci??

Wydawało mi się, że miałeś zmieniac sufit na s-line>> czy coś pochrzaniłem...:kwasny:

Ledy ktore kupileś już do mnie jadą ;) A Sedanem się nie martw - Łatwiej włośyć podsufitke do Avanta :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie to czym leciałes karoserie , że tak się świeci??

Wydawało mi się, że miałeś zmieniac sufit na s-line>> czy coś pochrzaniłem...:kwasny:

Ledy ktore kupileś już do mnie jadą ;) A Sedanem się nie martw - Łatwiej włośyć podsufitke do Avanta :naughty:

Zwykły szampon z jakimś woskiem, a efekt odbicia to duża zasługa efektu na iMacu ;)

Sufit na razie zostaje biały :( chyba ze cos sie trafi...

Wiem ze przedni zderzak był zmieniany wraz z blotnikiem, tuż przed moim kupnem.

Z ledow będziesz mega zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem zrobic tego moda tylko wyczytałem , że wszystkie te wynalazki typu osram cool blue świecą bardzo słabo w nocy, a podczas deszczu jest tragicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...