Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przód i tył gra bardzo cicho po podpięciu zewnętrznego wzmacniacza i woofera.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,:hi:

Szanowni koledzy mam takie pytanie załatwiłem sobie dodatkowy wzmacniacz oraz subwoofer które chciałem podpiąć do radia Concert 1, i tu pierwsza niespodzianka nie ma przewidzianego wyjścia na tego typu rozwiązania. Długo nie myśląc pod kostkę od głośników i zmieniarki tak jak na przedstawionym poniżej zdjęciu wpiąłem sobie dwa cinch'e (wtyki RCA) pod RF,LF ponieważ były wolne te piny oraz ekran pod com:decayed: .

15_1234876534.jpg

Teraz moje pytanie jest taki jak załączam radio to woofer nap.....a tak, że szok ale za to głośniczki przód i tył ledwo grają gdy odepnę woofer to głośniki ładnie grają tak jak fabryka dała. W czym może byc problem???

Drugie moje pytanie jest taki po podpięciu wzmacniacz bezpośrednio pod aku i remote zmostkowane z stałym plusem ( na krótko pomijając radio) to nawet przy zgaszonym aucie głośnik cyklicznie wydaję dźwięk (można to porównać do bicia serca). czy może ktoś wie o co chodzi?:D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz przejście na dodatkowy wzmak MINI ISO LINE OUT + WOOFER BLAUPUNKT VW AUDI SEAT (3216072546) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., a jak masz zasilone tylne głośniki skoro radio ma wyjście tylko na przód ? Najprawdopodobniej skoro sub się odzywa sam czyli wzbudza się to coś jest ze wzmacniaczem nie tak i tu może być problem z cichym graniem głośników może robi gdzieś zwore i temu głośniki nie grają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz ale powiem ci ze mam takie przejście miniiso tylko ze u mnie w audi nie ma trzech takich małych kostek tylko jest jedna duża i musiałem ja rozwalić żeby wykorzystać cinche. Tylne glosniki zasilane są z kostki tej środkowej gdy ja wypne to tył przestaje grać. Uszkodzony wzmacniacz być moze ale to trochę dziwne bo w innym aucie działa ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo rozumiem masz tył i przód zasilony z wyjścia tylko na przód ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie dokonca to rozumiem ale powiem tak są trzy kostki iso w radiu jedna wiadomo zasilanie, druga zasila mi chyba tyl nie pamiętam do końca a teraz strasznie leje żeby to sprawdzić no i trzecia kostka zasila przód, fabryczny woofer i zmieniarke. sprawdze to potem i dam znać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...