Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Migające oświetlenie wnętrza


cpikson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukalem szukalem i nic konkretnego nie znalazlem. Moze ktos spotkal sie z podobnym problemem tj migajace oswietlenie wnetrza. Problem pojawia sie kiedy otworze drzwi pasazera lub tylne, drzwi kierowcy normalnie zapalaja swiatlo. Kolega podpowiedzial mi modul komfortu wiec wyjalem go, wyczyscilem, sprawdzilem to co sie dalo (diody, tranzystory itp) i przelutowalem cala plytke w celu wyeliminowania "zimnych lutow", zero reakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego,też mialem ,że podczas jazdy zapalała się i gasła lampka oświetlenia-uszkodzona była ścieżka na płytce drukowanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wlasnie sciezki sa ok bo sprawdzalem. swiatlo miga rytmicznie w rownych odstepach czasu i razem z nim cyka przekaznik pod kierownica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to najprawdopodobnie masz uszkodzone czujniki w zamkach mam to samo w dzwiach pasazera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to tak troche dziwnie ze te drzwi ktore otwieraja sie najczesciej sa sprawne a reszta szwankuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też winne są drzwi pasażera ale tylko w upały, jak jest zimno jest ok

Można wyczaic które dzrwi, patrząc kiedy miga oświetlenie patrz w szpary miedzy drzwi a karoserie od wewnątrz które czerwone lampki drzwi migaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wlasnie w upaly czasem "raz na ruski rok" zadzialaja ale pozniej znow to samo... tak jak mowilem dzieje sie to przy kazdych drzwiach oprocz kierowcy...

---------- Post dopisany 15-06-2013 at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2013 at 00:09 ----------

Zauwazylem teraz ze jak zrobilo sie cieplej na dworze to oswietlenie dziala juz prawie tak jak nalezy, tzn nie miga juz rytmicznie ale kiedy otworzy sie kazde inne drzwi niz kierowcy zapala sie normalnie i swieci dokladnie tyle samo czasu jak w przypadku kiedy by zamknac drzwi i przygasa, czasowka tak jakby sie restartuje i znow swieci az do momentu miniecia czasu czasowki...troche to denerwujace...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...