Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 2,7 265 vs a6 2,4 170 auattro


UwagaLece

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was klubowicze pewnie nikt nie odpowie na moje dręczące mnie od sporego czasu pytanie mianowicie kilka pytań.

Może jakiś mały wstęp aktualnie mam a4 b5 1,9 TDI 110 wiadomo ekonomiczna jednostka itd (ale mocy brak ;/). Zastanawiam się nad kupnem S4 2,7

i założeniem do niej instalacji LPG chodź pewnie 90% zaraz napisze ze szkoda auta po co kupować jak nie stać na benzynę ale po co przepłacać jak można jeździć za połowę ceny ? Aby się pokazać ? Instalacje gazowe są chyba teraz na tyle dobre, że nie czuje się ubytku mocy a silniki znoszą to dobrze.

Czy w granicach 20 24tysięcy (do 30 z instalacja gazowa) kupi się w miarę dobry egzemplarz czy lepiej sobie odpuścić i szukać czegoś innego ?

Czytałem, że koszt instalacji gazowej 5600+400 hamownia.

Byłbym zadowolony z spalania 15l LPG na 100km w mieście :D przy normalnej jeździe (jak bd moja kobieta zamulać)

Może macie inne fajne pomysły lepsze od mojego ?

(2,7 ma mi zastąpić w pewnym stopniu motocykl aktualnie siedzę w UK planuje zakup na następny rok)

2 opcja a6 2,4 170 quattro. (jak napiszecie ze nic nie kupie za 24tysiecy sensownego itd...)

Pozdrawiam Czekam na odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej zchipować diesla ??. Za te pieniadze spokojnie cos kupisz tylko musisz sie liczyc ze bedziesz musial cos w niego wlozyc zreszta jak w kazde auto które sie kupuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

moze mi ktos powiedziec jak tu zalozyc nowy temat?

masz ikonke w każdym dziale "+nowy temat"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s4 to inna bajka, żadne 2.8 , 2,4 czy cokolwiek innego to nie te ligi osiągów, to jak maluch a bmw m3 , to stan umysłu :D A wiem że są w PL S4 600KM+ na LPG shamowane , także spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...