Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polift - kodowanie sterownika centralnego zamka


spetsnaz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Potrzebuję kodowania pompki centralnego dla polifta bez alarmu fabrycznego (kluczyk bez scyzoryka)

Podpowiadane przez VCDS`a nie otwiera bagażnika.

Obecnie mam 13130

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy, ale kodowanie nie ma wpływu na otwieranie bagażnika z tego co pamietam. Po zmianie kodowania wyłacz zapłon, zamknij auto kluczem, otwórz, i potem patrz czy wszystko działa. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem w tym, że zamyka wszystkie ale otwiera jedynie drzwi kierowcy. Po otwarciu bagażnika kluczykiem włącza się alarm.

Zależy mi na tym, żeby otwierał się centralny po otwarciu drzwi z kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnego. Wymieniłem pompkę i od tej pory jest :) oczywiście nie ma syreny, tylko świeci awaryjnymi.

Chcę przekodować pompkę, żeby wyłączyć alarm, ale zostawić centralny i otwieranie bagażnika.

W poprzedniej pompce z przedlifta wszystko było ok, tylko nie mogłem otworzyć bagażnika przyciskiem w klapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy, ale kodowanie nie ma wpływu na otwieranie bagażnika z tego co pamietam. Po zmianie kodowania wyłacz zapłon, zamknij auto kluczem, otwórz, i potem patrz czy wszystko działa. :wink:

Ma wpływ. Może być zamek otwierany selektywnie, może być zamykany po przekroczeniu 5km/h itp. Kolego zapisz kod, który masz obecnie. Potem zapoznaj się z opcjami i zlicz nowy kod dodając - opisy kodów tutaj: Kodowanie sterowników w Audi A4 (B5 - 1995-2001)

Szukaj w poście : Centralny zamek

Jak zaczniesz odejmować obecny kod od największej do najmniejszej funkcji (liczbowo) to wyjdzie Ci co masz obecnie włączone. Prawdopodobnie to o czym piszesz to kod: +000004 - SZV - selektive Zentralverriegelung / SPS - selective zentralverriegelung / - też tak miałem i denerwowało mnie to. Teraz mam ustawione optymalnie ale nie pamiętam kodu. Jeśli chcesz mogę po południu zaczytać go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...