Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zacisk hamulcowy tylny lewy prosze o przeczytanie


nicko999

Rekomendowane odpowiedzi

Cieknie mi płyn hamulcowy z zacisku tylnego lewego w audi a4 b5 1.6 ADP 95r i tak cieknie od strony hamulca ręcznego tam gdzie ta śruba tam jest oring podobno bo jak by z drugiej strony puścił to zestaw naprawczy i tyle i pisałem tutaj z forum z jakimś kolegą tylko długo tu nie byłem odnośnie regeneracji jeżeli ten kolega by mógł tutaj się odezwać byłbym wdzięczny

Bo jak puścił mi ten lewy zakupiłem na szrocie od też 95r audi i po miesiącu puścił dla tego nie chce na nowy 400zł wydawać tylko zregenerować tak,żeby chociaż 6mc pochodził

Prosiłbym aby się ta osoba odezwała odnośnie regeneracji dodam jest to zacisk ''żeliwny''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba bylem ja, rzadko tu zagladam ...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyslij mi ten ktory masz luzny

Doprowadze Ci go do ladu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj. Ja sprawdze czy mam taki wolny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam, jeden ale na razie sama skorupa, nie jest poskładany

jutro sie tym zajmę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje nowszy aluminiowy od pastucha, dzisiaj robiłem sąsiadowi, dokładnie a4 95r 1.9 tdi, tarcza tylna cos około 230-240mm

Troszke był problem z linką od ręcznego, ale se poradzilismy. No i był to sam zacisk, bez jarzma, bo stare żeliwne było ok, koszt 80zł + przewód miedziany nowy ( 10zł ), bo stary trza było zmasakrować, gdyz szło jedynie odkręcić przewód od zacisku. Proponuje popryskac czyms w stylu WD40, naftą, itp. odczekac, załatwic dobry!! (taki co sie nie rozegnie) klucz 11mm do przewodów i gra gitarra.

P.S. przewód od tego pastucha trzeba tez miec razem z zaciskiem, gdyz tam jest na oczko mocowanie wężyka, a w starym jest wkręcany w zacisk.

Oczywiscie lepszym i szybszym rozwiazaniem jest kupic taki ori jak był i wtedy wsio P&P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest prawy a nie lewy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devastation ale Ty regenerujesz ten co masz w sensie nowe uszczelki itp tak? i cena byla by 100zł? czyli 100zł zacisk i przesyłka powiedzmy jakieś 20/25 bo chodzi mi o paczka pocztowa priorytetowa jeśli można(jeśli przez allegro byś chciał czy jak to nie ma problemu) czyli z przesyłką by mi wyszło jakieś 120/125zł i teraz tak ok ale co jeśli nie bedzie miał mechanik tamtego zacisku? bo spytam się jutro ale jak by go nie miał to płacę Ci 125powiedzmy za ten i tyle czy jak bo troszke nie kapuje

edit; prawy ten co na zdjęciu to mam w szopie ale kolega go rozbierał i ten tłoczek tam jest coś obdarty itp ale części chyba do tego starego w kartonie mam ale to jest stary prawy tylny a mi o lewy ten co mówimy chodzi dobry lewy zacisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt regeneracji moge Ci podać w momencie gdy mam zacisk na stole

moze sie okazac ze cały wkład jest do wymiany, nie wiadomo co z tłoczkiem, gumkami i cała resztą

dlatego nie robie zacisków na podmiane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo trochę zagmatwane chodzi mi tak powiedzmy nie mam zacisku a ten nie sprawny jest dalej zamontowany w aucie i teraz pytanie Ty mówisz masz taki nie poskładany ok czyli poskładany to,ze będziesz tam powiedzmy nowe gumki itp składał? bo wtedy co pisaliśmy to pisałeś rok gwarancji

czyli Ty masz jak napisałem zacisk skorupę czyli złożyć go musisz ale na starych częściach jakich był czy na nowych? bo jestem zainteresowany napisz kolego dokładanie bo jak ten to bym jutro albo dzisiaj napisał Ci jeszcze żebyś go wysłał aha no i jaka cena zacisku tego twojego co bym kupywał i ile bym musial czekać na niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacisk jest gruntownie regenerowany

rozbierany myty piaskowany i ma,lowany proszkowo

potem składany, smarowany itd itp, czesci sa nowe lub uzywane w nienagannym stanie

gumki sa nowe, ori TRW, koszt gotowego zacisku z gwarancja 150zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahaa ale ja moje nie odsyłam ani nic? tak? aha i jeszcze takie pytanie 150zł było by okej ale pewnie znów jeszcze wysyłka do tego? nie dało by heh rady jako tego 155 no maks 160 z wysyłką łącznie już bo jutro czeka mnie wymiana reduktora od LPG jak wstawią mi ten co chce tańszy to bym kupił od Ciebie zacisk tylko czy ta cena 150 to jest z wysyłką? bo jak nie to chociaż maks te 160 bo wysyłka a to waży troche pewnie z 25 bedzie kosztowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dasz mi 220 zł a wysle Ci tez reduktor LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh kolego w warsztacie już jestem ugadany tam tak,że kolego o sam zacisk chodzi to jak by to było? bo w czwartek bedę wiedział ale na 99% bo wziąłbym tylko jak z wysyłką?150mówisz regeneracja logicznie wysyłka była by 25zł czyli 175zł ale no za 160zł z wysyłką byś sprzedał?

160zł z wysyłką bym zapłacił napisz czy byś się zgodził i jak tak to ja w czwartek napiszę do Ciebie ale tak jak mówię na 99% wezmę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...