Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wygłuszenie subwofera i wyeliminowanie "pierdzacego" głosu


gwiazda11122

Rekomendowane odpowiedzi

W czasie wolnym wziąłem sie za rozbiórke tylnegp bogu w cely wygłuszenia subwofera w celu likwidacji ("pierdzenia głosnika" )

Pierw zacząłem od schematu "

4ff08c86bbfd22d8.jpg

835276f427358ed9.jpg

0d11257b13433bdd.jpg

8a5844fee597df85.jpg

b596adf2c8cbd932.jpg

Po rozkreceniu Subwofera ujrzałem puske ...Miałem mate wygłuszajaca w domu wiec ja wykorzystałem do tego celu. Dokaldnie docieta z pozostawionym miejscem na wylot powietrza.

33d04eeae01c94fb.jpg

33617c23ab2590fe.jpg

83472d87906ea5e6.jpg

ff4277280bb359cc.jpg

potem zabrałem sie za przednie drzwi ..ale tu nie bylo juz tyle do robienia.

eef8b6f599aff951.jpg

Tu w przednich drzwiach wymontowalem głosnik i dałem wycieta w kolo mate wygluszajaca. Szkoda ze nie ma tego zdjecia ale pewnie wieceie o co chodzi

3d39efcb88461f58.jpgdk

Zdjecie pożyczyłem od kolegi ...w tym miejscu osadzilem mata wygluszajaca.

f83a17352775bc9d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś to daje? Mówię tu o drzwiach. Generalnie czasami mam wrażenie że lepiej posłuchać muzyki poza autem, bo jest głośniej niż w środku : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem ci wydaje mi sie ze zrobilem 1 blad własnie w drzwiach.. Bo ja widzisz na ost zdjeciu tam gdzie jest ta strzałka czerwona dałem wycieta w okrąg ta mate wygłuszajaca i na nia dałem głośnik wiec teraz tak mysle to w tedy ten pass od tuły nie tłumi sie w drzwiach tylko hamuje go ta pianka ..bede ja musial wyrzucic.

Natomiast Klapa w tyle owszem nie ma zadnego pierdzenia ... do tego za tuba wygluszylem sobie tez ...ale w iesz ja ma oryginalne standard Audio tak ze to nie BOSE ... a czy gra lepiej moze troszke ale duzej roznicy nie ma, Wyrzuce ta matke gdzie dałem do przednich drzwi bo to chyba zamyka ten bass.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...