Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja niunia, stylizowana na S4.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Seba co ty sie tak spinasz:grin::grin:

Ktoś kto zna się w najmniejszym stopniu rozróżni raczej dźwięk V6-tki od rzędówki:wink:

Wygląda dobrze i styka,nie potrzebuje mocy,to jego sprawa:wink:

Swoja drogą to jak lata się po Szczecinie na takich kołach?????

Tragedii nie ma, ale bez płyty ochronnej nie ma co się ruszać, największy problem to progi zwalniające, generalnie da się jeździć o ile znasz miasto i wiesz jakiś dróg unikać. Najgorzej było jak wyjechałem do Gdańska, tam to nawet pierwszy przejazd przez miasto to z 10 razy otarłem zawieszeniem, a w hotelu nie mogłem zjechać do garażu podziemnego, bo zawisłem w powietrzu, trzeba było wjeżdżać wyjazdem :)

Opublikowano
Seba co ty sie tak spinasz:grin::grin:

Ktoś kto zna się w najmniejszym stopniu rozróżni raczej dźwięk V6-tki od rzędówki:wink:

Wygląda dobrze i styka,nie potrzebuje mocy,to jego sprawa:wink:

Swoja drogą to jak lata się po Szczecinie na takich kołach?????

Tragedii nie ma, ale bez płyty ochronnej nie ma co się ruszać, największy problem to progi zwalniające, generalnie da się jeździć o ile znasz miasto i wiesz jakiś dróg unikać. Najgorzej było jak wyjechałem do Gdańska, tam to nawet pierwszy przejazd przez miasto to z 10 razy otarłem zawieszeniem, a w hotelu nie mogłem zjechać do garażu podziemnego, bo zawisłem w powietrzu, trzeba było wjeżdżać wyjazdem :)

Musisz deski w bagażniku wozić w obcy teren:grin:

Opublikowano
  • Autor
Seba co ty sie tak spinasz:grin::grin:

Ktoś kto zna się w najmniejszym stopniu rozróżni raczej dźwięk V6-tki od rzędówki:wink:

Wygląda dobrze i styka,nie potrzebuje mocy,to jego sprawa:wink:

Swoja drogą to jak lata się po Szczecinie na takich kołach?????

Tragedii nie ma, ale bez płyty ochronnej nie ma co się ruszać, największy problem to progi zwalniające, generalnie da się jeździć o ile znasz miasto i wiesz jakiś dróg unikać. Najgorzej było jak wyjechałem do Gdańska, tam to nawet pierwszy przejazd przez miasto to z 10 razy otarłem zawieszeniem, a w hotelu nie mogłem zjechać do garażu podziemnego, bo zawisłem w powietrzu, trzeba było wjeżdżać wyjazdem :)

Musisz deski w bagażniku wozić w obcy teren:grin:

Mam nauczę, że jak gdzieś w Polskę się jedzie, to przed wyjazdem trzeba w łapę lewarek, suwmiarkę, klucz do gwinta i ponieść go o te 3-4 cm.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.