Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja niunia, stylizowana na S4.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

przedstawiam moją niunie, stylizowaną na S4.

Samochód to A4 B5 1995 rocznik, 125 KM, 1.8 automat.

Tuning:

- Zderzak z S4

- Zawieszenie gwintowane

- Czarne alufelgi 18`

- Czarne skóry

- Dodany wzmacniacz JBL odraz skrzynia basowa JBL

- Lampy przednie wymienione na nowsze, czyli te po liftingu.

- Wycinka kata ( atrapa z puszczoną rurą )

Plany:

- Wymiana kierownicy na S4

- Przyciemnienie szyb

- Być może coś z wydechem.

auto.jpg

auto_6.jpg

audo_5.jpg

auto_7.jpg

Auto_3.jpg

Zestaw audio:

audio.jpg

audio2.jpg

Jak wymyje skóry to cyknę foty ze środka :)

Opublikowano

jakiś opis , plany?

Opublikowano

Może opiszesz ją jakoś? pokażesz środek itp ?

Opublikowano
  • Autor

Dodałem trochę więcej na temat autka, plus parę nowych fotek :)

Opublikowano

zmień kierunki boczne na białe i bedzie ok wizualnie

Opublikowano
  • Autor
zmień kierunki boczne na białe i bedzie ok wizualnie

Dobra, zamówię i zamontuję.

Opublikowano

ładny czarnuch :wink:

Opublikowano

jakieś zdjęcia , bo jest tylko zdjęcie wzmacniacza ?

Opublikowano

co wy macie z kompami,przeca są :wink:auto.jpg

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ----------

auto_6.jpg

Opublikowano

Ściema,prawe lustro z angola i będzie piknie:wink:

Gratki:hi:

Opublikowano
Ściema,prawe lustro z angola i będzie piknie:wink:

Gratki:hi:

dokładnie tak, masz dwa mody i nic bym nie zmieniał

- kierunki wymienic na białe

- lusterko od angola symetryczne

gdybyś cos w przyszłosci miał malowac prysnij klamki przy okazji, tak to fajne auto wizualnie:wink:

Opublikowano

wizualnie ok, ale znaczki S4 :polew: pozniej beda opowiesci jak to sie S4 objechało jakims e36 2.0

Opublikowano
  • Autor
Ściema,prawe lustro z angola i będzie piknie:wink:

Gratki:hi:

Tylko właśnie nie wiem czy tylko tył przyciemniać, czy przód w jakimś stopniu również, do tego będę chciał zainstalować czujniki parkowania, bo przy zmroku może być problem z cofaniem.

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ----------

wizualnie ok, ale znaczki S4 :polew: pozniej beda opowiesci jak to sie S4 objechało jakims e36 2.0

Bo on ma wyglądać a nie jeździć :P

Gościu w BMW nie musi wiedzieć co tam na kresce stoi obok niego :P

Ja bez spiny na światłach se powoli ruszam, durnia z siebie nie będę robił żeby się ścigać :D

Tak się zastanowiłem że jak już na grillu ma ten znaczek S4, a bawimy się w stylizację to i z tył sobie walne :)

Opublikowano
Ściema,prawe lustro z angola i będzie piknie:wink:

Gratki:hi:

dokładnie tak, masz dwa mody i nic bym nie zmieniał

- kierunki wymienic na białe

- lusterko od angola symetryczne

+ dystanse i bedzie kocur

Opublikowano
wizualnie ok, ale znaczki S4 :polew: pozniej beda opowiesci jak to sie S4 objechało jakims e36 2.0

Bo on ma wyglądać a nie jeździć :P

Gościu w BMW nie musi wiedzieć co tam na kresce stoi obok niego :P

Ja bez spiny na światłach se powoli ruszam, durnia z siebie nie będę robił żeby się ścigać :D

Tak się zastanowiłem że jak już na grillu ma ten znaczek S4, a bawimy się w stylizację to i z tył sobie walne :)

:whistling:a ile jest już RS4 na forum w:ON: :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Ściema,prawe lustro z angola i będzie piknie:wink:

Gratki:hi:

dokładnie tak, masz dwa mody i nic bym nie zmieniał

- kierunki wymienic na białe

- lusterko od angola symetryczne

+ dystanse i bedzie kocur

Narazie muszę rozwiązać problem z kierownicą do S4, bo do mojego rocznika nie pasują, znacie może jakieś firmy które na zamówienie mogą zrobić taką kierownice ? Te wszystkie co są na allegro to strasznie zjechane.

Opublikowano
Ściema,prawe lustro z angola i będzie piknie:wink:

Gratki:hi:

Tylko właśnie nie wiem czy tylko tył przyciemniać, czy przód w jakimś stopniu również, do tego będę chciał zainstalować czujniki parkowania, bo przy zmroku może być problem z cofaniem.

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ----------

wizualnie ok, ale znaczki S4 :polew: pozniej beda opowiesci jak to sie S4 objechało jakims e36 2.0

Bo on ma wyglądać a nie jeździć :P

Gościu w BMW nie musi wiedzieć co tam na kresce stoi obok niego :P

Ja bez spiny na światłach se powoli ruszam, durnia z siebie nie będę robił żeby się ścigać :D

Tak się zastanowiłem że jak już na grillu ma ten znaczek S4, a bawimy się w stylizację to i z tył sobie walne :)

nie słuchaj sie ich ja tez tak miałem ze sie ze mnie smiali ze mam znaczki :) ale jeden lubi rybki drugi akwarium

ogolnie za***ista furka zacnie wyglada

Opublikowano
Ściema,prawe lustro z angola i będzie piknie:wink:

Gratki:hi:

dokładnie tak, masz dwa mody i nic bym nie zmieniał

- kierunki wymienic na białe

- lusterko od angola symetryczne

+ dystanse i bedzie kocur

Narazie muszę rozwiązać problem z kierownicą do S4, bo do mojego rocznika nie pasują, znacie może jakieś firmy które na zamówienie mogą zrobić taką kierownice ? Te wszystkie co są na allegro to strasznie zjechane są.

Na forum kupisz ładna kiere o wiele taniej :wink: w 4 stówkach zamkniesz sie na czysto z kierą bez problemu

Opublikowano

Seba co ty sie tak spinasz:grin::grin:

Ktoś kto zna się w najmniejszym stopniu rozróżni raczej dźwięk V6-tki od rzędówki:wink:

Wygląda dobrze i styka,nie potrzebuje mocy,to jego sprawa:wink:

Swoja drogą to jak lata się po Szczecinie na takich kołach?????

Opublikowano

Były chyba trójramienne kierownice na mały wieloklin, a jak nie to adater dostepny na forum i jazda:whistling: a co do znaczków to juz dałem se spokój i pomijam ten fakt, bo wychodząc z załozenia stylizowana to powinna mieć całe body od S4, a nie ma:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.