Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL]Co zamiast 235/40/R18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

Mam dylemat co załozyć zamiast fleg 18 i opon 235/40/R18 jak dla mnie troche twardo. Myślałem nad 225/55/R16 ale niewiem czy będzie dobrze wyglądało. Prosze o pomoc

Opublikowano

daj sobie spokój z 16... będzie ujowo wyglądało w B6 :thumbdown: :thumbdown:

ja się zastanawiam nad 19 a Ty chcesz 16 montować :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Niestety stan polskich dróg jest jaki jest. to może jakaś 17 ? ale jaka?

Opublikowano

ja mam 235/45/17

Opublikowano

błagam... nie kupuj tych 1szych.... nie będziemy po kraku jeżdzić na takich samych kołach :wink4:

nic nie trzęsie , nic nie wymieniałem jeszcze

Opublikowano

Trzeniu ma rację: nie bierz 16" - mam takie i wiem że o rozmiar większe pasują bardziej do B6.

Opublikowano
  • Autor

to co proponujecie bo juz sam nie wiem

Opublikowano

ja mam 235/45/17

Trzeniu a jaka szerokość felgi i jakie ET? :naughty:

Opublikowano

ja mam 235/45/17

Trzeniu a jaka szerokość felgi i jakie ET? :naughty:

nie wiem :polew:

Opublikowano

Jak nie pasuje Ci 18" to zmien na 17", ale duzej poprawy komfortu nie doswiadczysz.

Rozwiazaniem jest tez opona 245 - bedzie nieco wyzsza i komfort ciut lepszy.

Opublikowano

ET Trzeniu ma 43 ale fela hmmmm chyba 7,5 cala :gwizdanie:

ps. Trzeniu na Walerego Sławka stoi taka jak Twoja wlasnie na felunku takim jak chcesz kupić :gwizdanie: wygląda :good:

Opublikowano

masz 18"i chcesz zminiać na mniejsze?? załóż opone wyższą ,

Opublikowano

chyba węższa bo 245 to szerokość :gwizdanie:

jak już to szersza... a tak poza tym jak będzie szersza, a profil ten sam to będzie też wyższa :gwizdanie:

Opublikowano

Rozwiazaniem jest tez opona 245 - bedzie nieco wyzsza i komfort ciut lepszy.

chyba węższa bo 245 to szerokość :gwizdanie:

Taak kolegoale opona 245 jest szersza i przzy tym ma wyższy profil np 45

Opublikowano

chyba węższa bo 245 to szerokość :gwizdanie:

jak już to szersza... a tak poza tym jak będzie szersza, a profil ten sam to będzie też wyższa :gwizdanie:

tak tak,

najpierw zedytowałem dodając to co napisałeś a nastepnie usunąłem po chwili swojego posta bo nic nie wnosił, a Ty już zdążyłeś go zacytować :naughty:

Opublikowano

podepne sie do tematu ja sie wlasnie przesiadlem z 15 na 18 i za zadne skarby bym juz nie zmienil na mniejsze komfort jazdy jest calkiem znosny a roznica miedzy 17 a 18 nie jest wcale taka duza(chyba ze kolega robi z 200 km dziennie po miescie ) ale wszystko to kwestia Twojego wyboru.

Opublikowano

załóż 245 na 18", 16" to już za małe kółeczka do b6 :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.