Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zakładam oryginalną antenę gps na dach


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie do posiadaczy a4 b6 avant 2001-2004 zakładam oryginalną antenę GPS na dach i chciałbym wiedzieć ile jest cm od krawędzi dachu ( szpary między krawędzią dachu a klapą bagarznika) a tylną krawędzią anteny ??

rysunek poglądowy ...... :

antenagps.jpg

[ Dodano: 19-12-2006, 11:04 ]

już znalazłem taką A4 u nas na mieście ( piękna czarna S-line) i zmierzyłem - 16,5 cm

temat zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taleny rysownicze kolaga ma nie powiem ;)

Ta antenka jest normalna z bagnetem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziwne że taka różnica w odległościach zakładam orginał od a4 kupiłrm razem z przewodem 5 metrowym za 150 zł cena to żadna okazja ale jak mam siedzieć miesiąc czy dwa i szukać okazji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z anteną od radia ... i ewentualnie gdzie miała by sie podziać antena GSM. Chyba że ta ma w sobie je wszystkie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA MAM DOKŁADNIE TAKĄ ( CZYLI GPS I TELEFON W JEDNEJ):

http://www.allegro.pl/item148736836_vw_oryginalna_antena_do_vw_navi_antena_vw.html

ALE SĄ RÓWNIEŻ IDENTYCZNE TYLE ŻE TYLKO DO GPS, NATOMIAST ANTENA DO RADIA JEST W PRZEDNIEJ SZYBIE.

pozdr aaa i proszę się nie nabijać z moich rysunków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziwne że taka różnica w odległościach zakładam orginał od a4 kupiłrm razem z przewodem 5 metrowym za 150 zł cena to żadna okazja ale jak mam siedzieć miesiąc czy dwa i szukać okazji ...

5mm przy tej krzywiźnie dachu, pomiarze rozwijaną miarką budowlaną i gumowej podkładce, która się odkształca z biegiem czasu to myśle dobra tolerancja.

[ Dodano: 20-12-2006, 18:31 ]

JA MAM DOKŁADNIE TAKĄ ( CZYLI GPS I TELEFON W JEDNEJ):

http://www.allegro.pl/item148736836_vw_oryginalna_antena_do_vw_navi_antena_vw.html

ALE SĄ RÓWNIEŻ IDENTYCZNE TYLE ŻE TYLKO DO GPS, NATOMIAST ANTENA DO RADIA JEST W PRZEDNIEJ SZYBIE.

pozdr aaa i proszę się nie nabijać z moich rysunków :)

Sprawdzałeś w etce po numerze czy ta od vałweja się nada? Pytam z ciekawości bo jak to ten sam numer z etki to jest to bardzo tani zamiennik. W serwisie oryginalna kosztuje 350zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie sprawdzałem bo mam etkę z 2003 roku a ta moja antena jest chyba z Golfa V ale wzrokowo wygląda identycznie jak ta z Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...