Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klimatyzacja słabo chłodzi


marcin_czewa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Podepnę się do tematu.

U mnie wygląda to tak . Jak co roku jadę na uzupełnienie i odgrzybienie klimy - zaznaczam działa prawidłowo aż miło.

W tym roku ta sama sytuacja podjechałem na uzupełnienie i odgrzybienie ( cała procedura klima działała ąz miło ). Po całej operacji nagle przestała chłodzić tzn nie jest tak wydajna jak przedtem. Podjechałem do gościa ponownie i ponownie podłączył aparaturkę - jeden dzień działa prawidłowo potem z powrotem a piać od nowa czyli słaba wydajność.

Co zrobić lub gdzie szukać przyczyny ? Może gostek coś pop.......... Zauważyłem że jakikolwiek samochód podjechał ładował za każdym razem tyle samo czynnika.

Ja po moich problemach nauczyłem się żeby warsztaty które mają tylko kombajn do nabijania limy omijać szerokim łukiem :( przy każdym dobiciu klimy polecam wymienić dławik (którego koszt to ok. 10 zł) ponieważ później robi się 110 zł bo czynnik trzeba usuwać. zmierz temp na wylocie powietrza i przydało by się znać wartości ciśnień w układzie niskiego i wysokiego ciśnienia

i to się zgadza panie kolego - omijać warsztaty z kombajnami do nabijania klimy - ale wiadomo człowiek cały czas uczy się na błędach

podjechałem do gościa takiego który wie o co kaman wymienił dławik no i oczywiście okazało się że poprzednik nabił klimę na słowo honoru

ale co by nie było - jak na razie działa aż miło !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...